Tuesday, June 18, 2024
Home / Kultura  / Niesamowite widowiska!

Niesamowite widowiska!

Spektakle na lodzie w Centrum Kongresowym ICE Kraków już w grudniu!

Królewna Śnieżka ON ICE to widowisko przygotowane z wielkim rozmachem. Tancerze występujący w spektaklu są prawdziwymi mistrzami łyżwiarstwa, którzy od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych na całym świecie instruktorów.

Królewna Śnieżka ON ICE to widowisko przygotowane z wielkim rozmachem. Tancerze występujący w spektaklu są prawdziwymi mistrzami łyżwiarstwa, którzy od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych na całym świecie instruktorów. / fot. materiał prasowy

W grudniu, niespełna dwa miesiące po otwarciu w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się kolejne kulturalne wydarzenie! Dwa niezwykłe widowiska na lodzie: Piękna i Bestia ON ICE oraz Królewna Śnieżka ON ICE, których organizatorem jest Makroconcert. To spektakle wyprodukowane przez Wild Rose UK Production. Już wkrótce światowej sławy łyżwiarze zagoszczą na specjalnych pokazach w Krakowie.

Centrum Kongresowe ICE Kraków będzie gościć nie tylko przedstawicieli branży Meetings Industry. Poza wydarzeniami z obszaru turystyki biznesowej, w Centrum odbywać będą się również imprezy kulturalne, w tym także te, których odbiorcami są najmłodsi widzowie. Już w grudniu tego roku zapraszamy na dwa wyjątkowe spektale: Piękna i Bestia ON ICE oraz Królewna Śnieżka ON ICE – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, będącego operatorem Centrum Kongresowego. W Sali Audytoryjnej specjalnie na te pokazy, powstanie prawdziwe lodowisko, na którym wystąpią profesjonalni łyżwiarze. ICE Kraków to budynek spełniający najwyższe standardy, dlatego możemy gościć w nim tak zaawansowane technologicznie widowisko. Ograniczeniem w organizacji eventów jest tylko nasza wyobraźnia! – tłumaczy dyrektor Helbin.

Królewna Śnieżka ON ICE w Centrum Kongresowym ICE Kraków

Królewna Śnieżka ON ICE to widowisko przygotowane z wielkim rozmachem. Tancerze występujący w spektaklu są prawdziwymi mistrzami łyżwiarstwa, którzy od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych na całym świecie instruktorów.

Królewna Śnieżka ON ICE to widowisko przygotowane z wielkim rozmachem. Tancerze występujący w spektaklu są prawdziwymi mistrzami łyżwiarstwa, którzy od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych na całym świecie instruktorów. / fot. materiał prasowy

Po wielkim zeszłorocznym sukcesie przedstawienia Peter Pan ON ICE, Wild Rose UK Production powraca do Polski z nowym znakomitym show – Królewna Śnieżka ON ICE! Wspaniała scenografia, artystyczna choreografia, podniebne, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu prawdziwych mistrzów łyżwiarstwa figurowego, kostiumy oraz rekwizyty olśniewające czystym pięknem i elegancją. Całość scalona przepiękną muzyką autorstwa Silvio Amato. To wszystko sprawia, że historia pięknej królewny dostarcza najmłodszym widzom niezapomnianych wrażeń. Cudowne lodowe widowisko zachwyciło już widzów m.in. w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Francji, Szwajcarii, czy Niemczech. W tym roku dołączą do nich polscy widzowie. Przedstawienie Królewna Śnieżka ON ICE będzie można zobaczyć już w grudniu w Centrum Kongresowym ICE Kraków!

13.12.2014 – Kraków, ICE Kraków

Godz. 14:30 i 17:30

Bilety do nabycia od czwartku (3.07.2014) na www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach Empik.

„Piękna i Bestia ON ICE” w Centrum Kongresowym ICE Kraków

"Piękna i Bestia" to historia, która wzbudza wielkie emocje. W opowieści magia przeplata się z rzeczywistością, strach z tęsknotą, miłość z dramatem.

„Piękna i Bestia” to historia, która wzbudza wielkie emocje. W opowieści magia przeplata się z rzeczywistością, strach z tęsknotą, miłość z dramatem. / fot. materiał prasowy

Światowej sławy widowisko na lodzie „Piękna i Bestia ON ICE” powraca do Polski! Już w grudniu będziemy mogli zobaczyć tę genialną adaptację ponadczasowej opowieści o wielkim uczuciu, które potrafi złamać nawet największe zaklęcie. Jeżeli Twoje dziecko nie poznało jeszcze wzruszającej bajki o pięknej dziewczynie i przemienionym w bestię księciu – nadarza się ku temu niepowtarzalna okazja! Tę wspaniałą baśń, należącą do klasyki gatunku, powinien znać każdy maluch. A przedstawiona w tak efektowny i emocjonujący sposób z pewnością zapadnie mu w pamięci na długo.

Wyprodukowane przez Wild Rose UK Production widowisko Piękna i Bestia ON ICE potrafi zahipnotyzować widzów. Bogata scenografia, mistrzowska choreografia Giuseppe Arena, który przygotował ceremonię otwarcia Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2006 roku, zapierające dech w piersiach ewolucje w wykonaniu najlepszych łyżwiarzy świata, bajkowe kostiumy oraz piękna muzyka autorstwa Silvio Amato sprawią, że show można śmiało zaliczyć do najlepszych interpretacji tej urzekającej opowieści na świecie. To po prostu trzeba zobaczyć.

„Piękna i Bestia” to historia, która wzbudza wielkie emocje. W opowieści magia przeplata się z rzeczywistością, strach z tęsknotą, miłość z dramatem. Uczy, że za złe postępowanie i nieludzkie traktowanie innych może nas spotkać surowa kara, ale jednocześnie daje nadzieję, że każda wina może zostać odkupiona. Uczy również, że nie należy oceniać innych przez pryzmat ich powierzchowności.

14.12.2014 – Kraków, ICE Kraków

Godz. 12:00 i 15:30

Bilety do nabycia od czwartku (3.07.2014) na www.ebilet.pl,www.eventim.pl oraz w salonach Empik.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ