Saturday, June 15, 2024
Home / Kultura  / Niegrzeczny Disneyland dla kobiet

Niegrzeczny Disneyland dla kobiet

Kilkunastu niewiarygodnie przystojnych, świetnie zbudowanych i rewelacyjnie poruszających się mężczyzn w jednym miejscu? Chippendales nareszcie w Polsce.

fot. materiały prasowe

Kilkunastu niewiarygodnie przystojnych, świetnie zbudowanych i rewelacyjnie poruszających się mężczyzn w jednym miejscu? To wszystko zapewni kultowy, niepowtarzalny, oryginalny Chippendales, który po długiej przerwie pojawi się w Polsce. To już nie zespół, to marka. Pożądana na całym świecie, perfekcyjna, luksusowa i elektryzująca. Są jak wymarzony prezent, jak niegrzeczny Disneyland dla kobiet. Już w kwietniu 2016 roku dadzą pięć ekskluzywnych występów w Poznaniu, Krakowie, Szczecinie i Warszawie – pojawią się ze swoim najnowszym projektem Break the rules! Złam zasady, uwolnij zmysły i daj się porwać gorącej zabawie! Nie trać czasu, taki wieczór zdarza się wyjątkowo rzadko!

chipsy3

Zobacz Chippendales w swoim mieście na żywo / fot. materiały prasowe

Zespół Chippendales powstał w 1978 roku w Los Angeles, w 1983 roku przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie ma siedzibę do dziś. Przez te 30 lat jego członkami byli zawsze najlepszą marką, do zespołu wstępują tylko najprzystojniejsi tancerze, wyselekcjonowani z tysięcy chętnych, którzy chcieli dołączyć do legendarnej grupy, uwielbianej przez miliony kobiet.

O wielkim zainteresowaniu Chippendales świadczy fakt, że oryginalnych składów jest aż osiem, z czego trzy przeznaczone są wyłącznie na rynek amerykański. Ich wcześniejszy projekt, „The Ultimate Girls Night Out Show”, został okrzyknięty najlepszym męskim występem w tym mieście, a to niemały sukces w oazie hazardu, rozrywki i wielkich pieniędzy. Do tej pory zespół gościł w 150 krajach, dając ponad 40 tysięcy występów.

Przedstawienia Chippendales to niezwykłe przeżycie – profesjonalni tancerze przenoszą kobiety w świat fantazji, skrytych pragnień. Swoim prowokującym tańcem potrafią uwieść dziewczyny zarówno młode, jak i dojrzałe, żony, matki, a nawet babcie – są przecież mistrzami flirtu. Żadna kobieta nie jest w stanie się im oprzeć. Muskularne torsy, opalone ciała, urok i niekwestionowany erotyzm. Wybuchowa mieszanka, która porywa do zabawy i wzbudza pożądanie. Zespół zdobył serca kobiet przez idealne połączenie seksapilu i dobrego smaku, czystego erotyzmu i uroku chłopca z sąsiedztwa. W trwającym ponad 100 minut występie nie chodzi o zdejmowanie ubrań, a o ucieleśnienie seksualnych marzeń kobiet w każdym wieku. Policjant, strażak, lekarz – proszę bardzo. A może gangster, kowboj, robotnik – nie ma problemu. Wszystko po to, aby usatysfakcjonować płeć piękną.

chipsy1

Muskularne torsy, opalone ciała, urok i niekwestionowany erotyzm / fot. materiały prasowe

Krzyk, pisk, histeria, pożądanie – tak można określić reakcje na wyszukane popisy Chippendales. Nie ma mowy o biernym patrzeniu na widowisko. To, co tancerze prezentują na scenie porwie do zabawy nawet najbardziej oziębłą widownię. A moment, w którym wchodzą pomiędzy rzędy, rozgrzewa do czerwoności już i tak ekscytującą się publiczność. Za każdym razem kilka dziewczyn ma szansę doświadczyć pełnej bliskości idealnego ciała jednego z członków grupy, podczas wspólnego występu na scenie.

Profesjonalnie przygotowane widowisko, rewelacyjna choreografia, gra świateł, doskonałe umiejętności artystów dają poczucie prestiżu, nowoczesności i luksusu. Ich występem nie będą zawiedzione nawet najbardziej wymagające panie.

Chippendales to fenomen kulturowy, który doczekał się wielu naśladowców. Jednak żaden zespół nie gromadzi na swoich występach tylu kobiet, żaden nie daje takich popisów, żaden nie rozgrzewa tak jak oni. Bo prawdziwi Chippendales są tylko jedni. Ich show powala na kolana, zapada w pamięci na długo.

Nie musisz jechać do Las Vegas! Koniecznie zarezerwuj termin w marcu i zobacz najnowszy projekt Break the Rules w Polsce! Panowie z Chippendales mówią, że grzeczne dziewczynki to tak naprawdę te niegrzeczne, które nie dały się przyłapać, więc złam zasady i pokaż wszystkim, jak potrafisz się bawić! Zobacz show, które podbiło serca kobiet na całym świecie i zobacz legendarny zespół Chippendales!

6 kwietnia – Poznań, Sala Ziemi, godz. 19:00

7 kwietnia – Kraków, ICE Kraków, godz. 19:00

8 kwietnia – Szczecin, Azoty Arena, godz. 19:00

9 kwietnia – Warszawa, Klub Stodoła, godz. 19:00

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ