Sunday, July 14, 2024
Home / Klub Miasta Kobiet  / Seks – myśli zebrane. Marta Niedźwiecka

Seks – myśli zebrane. Marta Niedźwiecka

Prosto, celnie i z przekorem. Najtrafniej o seksie by Marta Niedźwiecka.

seks prezerwatywy obawy niedżwiecka

– Penis do kobiecego orgazmu ma się jak zapałka do błyskawicy – powiedziała Marta Niedźwiecka, sex coach, autorka książki „Slow Sex”, na spotkaniu Klubu Miasta Kobiet. Zebrałyśmy najciekawsze jej wypowiedzi o związkach, uczuciach, seksie, radościach i kłopotach, które z niego wynikają. Niby żartem, a całkiem serio. Do przeczytania, zapamiętania, zastosowania

marta niedźwiecka slow sex sex coach

Sex coach, za którą podążyła masa kobiet! / fot. Kamil Zacharski

SEKS – MYŚLI ZEBRANE

SEX NIEDZWIECKA slow sex myśli

fot. fotolia.pl

Do seksu nie potrzebujecie wyłącznie penetracji, dziewczyny! Zapytacie: „my nie, ale co z facetami?”. Najpierw pomyślcie o sobie. Orgazm w efekcie samej tylko penetracji waginalnej osiągnąć możne co czwarta z nas. Większość potrzebuje stymulacji stymulacji łechtaczki. Do osiągnięcia przez kobietę orgazmu penis się przydaje, ale konieczny nie jest. Konieczne są za to techniki, na których warto się skupiać bardziej niż na penetracji.

 

seks prezerwatywy obawy niedżwiecka

fot. fotolia.pl

W seksie boimy się… seksu. Boimy się oceny; odrzucenia, upokorzenia, braku miłości, związku lub braku związku, ciąży lub braku ciąży.

 

mężczyźni niedźwiecka seks

fot. fotolia.pl

Faceci też szukają bliskości, to też są ludzie, którzy mają potrzeby seksualne i emocjonalne.

 

niedźwiecka sex coach empatia

fot. fotolia.pl

Mężczyźni od dziecka słyszą „nie płacz jak baba”. Odcina się ich od ich uczuć, więc potem, gdy się zakochają i słyszą „bądź empatyczny”, to nie wiedzą, co mają zrobić.

 

kobieca seksualność kościół sex coach

fot. fotolia.pl

Kościół to instytucja niezwykle opresyjna wobec żeńskiej seksualności. Więc tak, moja książka może stanąć w poprzek wielu odczuciom religijnym i wielu koncepcjom na temat tego, jak przyzwoita, normalna kobieta powinna się zachowywać. Kobiecą seksualność ogranicza się dlatego, że jest to najskuteczniejsza forma organizacji i kontroli społeczeństwa. Jeżeli wy uwolnicie swoją seksualność, to nikt na świecie nie powie wam, jak macie żyć i co macie ze sobą robić.

 

seks niedźwiecka akceptacja swego ciała

fot. fotolia.pl

Spróbuj wypowiadać tylko dobre słowa na temat każdej części swojego ciała. Idę o zakład, że od razu zaczniesz płakać. Spróbuj naprawdę przyjąć swoje ciało, naprawdę zaakceptować to, jaka jesteś. To jedna z najważniejszych rzeczy, jakie możesz dla siebie zrobić.

 

równość seks tinder

fot. fotolia

Myślenie, że kobiety ze swoimi potrzebami muszą się przystosować do oczekiwań mężczyzn, np. do założeń tinderowych randek, to ślepy zaułek. Wiele kobiet tak robi, umacniając reguły gry, w którą grają faceci. Kobiety się na to godzą, bo każdy ma potrzeby seksualne. A przecież w relacjach chodzi także o otwartość na zobowiązania.

 

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • andy 28 marca, 2020

    pseudointelektualny bełkot

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ