Wednesday, July 24, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Wykończenie wnętrz  / Niecodzienne płytki, lampy oraz meble

Niecodzienne płytki, lampy oraz meble

Piękne wnętrze, to piękne życie

MaxFliz

fot. materiał Partnera

Marka Maxfliz to szeroko pojęta indywidualność w kreowaniu świata designu, stylu, klasy i piękna. Gdyż piękne wnętrze, to piękne życie

 

Stawiamy na oryginalne, innowacyjne pomysły w poszukiwaniach rozwiązań, na drodze ku tworzeniu unikatowych aranżacji wnętrz.
Zwiększenie dostępności, różnorodności i ekskluzywności produktów, budowanie wyjątkowych relacji definiuje naszą misję, którą nieustannie realizujemy od 30 lat.

Jesteśmy w ciągłej drodze ku rozwijaniu swojej kolekcji i dążeniu, aby każda nasza nowa propozycja zaskakiwała Was na nowo.

Doskonale wiemy, jak uczynić z przeciętnej, bezbarwnej przestrzeni miejsce wyjątkowe, adekwatne względem Waszych oczekiwań.
Posiadamy ogromny wachlarz wspaniałej jakości produktów, będących wynikiem zaskakujących połączeń faktur, tekstur i materiałów.
Postawiliśmy na asortyment, który dostępny jest tylko i wyłącznie u renomowanych producentów z kraju i nie tylko. Z dumą figurujemy wśród pionierów w odkrywaniu, tworzeniu wyjątkowych projektów.
Dzięki zdobytemu przez wiele lat doświadczeniu, mamy jedną z najbogatszych ofert dostępnych na rynku. To wysokiej klasy kolekcje płytek, oświetlenia, akcesoriów łazienkowych, wykwintnych mebli, dywanów, tapet i wiele, wiele innych.

Posiadamy kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, z gwarancją dostępności od ręki 280 000 produktów. Wśród nich 650 metrów kwadratowych płytek, 20 000 baterii łazienkowych, 5 000 modeli mebli i 100 000 lamp.

Zadowolenie wraz z licznymi wyróżnieniami naszych nowych, ale i stałych zainteresowanych, powodują, że z wdzięcznością i ogromnym zapałem podchodzimy do kolejnych nowych działań.
Każdego dnia coraz wyżej podnosimy poprzeczkę, w towarzystwie nieodłącznie definiującej nas maksymy: „Maksymalna pewność i zaufanie”.

maxfliz

fot. materiał Partnera

 

projekt Maxfliz

fot. materiał Partnera

 

projekt Maxfliz

fot. materiał Partnera

 

projekt Maxfliz

fot. materiał Partnera

 

 

 

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ