Tuesday, July 16, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Niebiańskie przeżycie…

Niebiańskie przeżycie…

Jeśli szukasz czegoś co na długo zapadnie w Twojej pamięci? Chcesz mieć co wspominać? Marzysz o niebieskich migdałach?

Niebieski Art Hotel & SPA to nowoczesny 5-gwiazdkowy hotel , z kameralną, rodzinną atmosfera, urządzony z artystycznym wyczuciem  oraz wykwintną kuchnią fusion -gwarantują komfortowy wypoczynek oraz miłe wspomnienia.

Restauracja Vanilla Sky, gdzie z tarasów możemy podziwiać malowniczą panoramę Wisły i Salwatora, serwuje bazujące na ekologicznych składnikach lekkie i wykwintne dania kuchni fusion.

niebieski-3

Chlubą Vanilla Sky jest również koncertowy fortepian Yamaha Gran Touch, łączący w sobie mechanikę, dźwięk i nieprzemijające piękno tradycyjnych akustycznych instrumentów z wygodą i wszechstronnością cyfrowej technologii muzycznej. Goście hotelu i bywalcy restauracji mogą cieszyć się jego doskonałym dźwiękiem podczas koncertów na żywo.

niebieski-2

Nowoczesne wyposażenie restauracji umożliwia organizację zarówno uroczystego bankietu, jak i zabawy tanecznej – integralną część sali stanowi kameralna scena oraz profesjonalnie nagłośniony i oświetlony parkiet do tańca.

Druga z restauracji, włoska Fresco serwuje dania wprost ze słonecznej Italii, a w letnim ogródku można odpocząć od zgiełku miasta i delektować się włoską kuchnią.

niebieski

Dopełnieniem miłej atmosfery oraz komfortowych warunków jest zlokalizowany w samym sercu hotelu instytut odnowy Vanilla Spa, który oferuje bogatą gamę zabiegów opartych na ekskluzywnych liniach kosmetycznych. W jego intymnych wnętrzach można zregenerować ciało, zrelaksować umysł i odzyskać dobre samopoczucie, zagubione w natłoku codziennych obowiązków.

Dobroczynne działanie zabiegów wspomagają BIO przekąski z hotelowej restauracji Vanilla Sky, a w hotelowej ofercie można znaleźć również pakiety połączone z treningiem personalnym i konsultacją dietetyczną.

Nowoczesne centrum konferencyjne Moon-River, zlokalizowane na II piętrze hotelu, zostało zaprojektowane z myślą o potrzebach klientów biznesowych. Dwie sale o łącznej powierzchni 100 m2 można połączyć lub rozdzielić, w zależności od liczebności grupy i celu spotkania.

Użytkownicy mają do swojej dyspozycji 2 projektory multimedialne, 2 wysuwane ekrany, system nagłośnienia wraz z mikrofonami bezprzewodowymi oraz wi-fi.

vanilla_spa06

Położenie hotelu sprawia, że jest to fantastyczna baza wypadowa na piesze i rowerowe wycieczki. Obok hotelu biegnie szlak do Kopca Kościuszki, a centrum miasta jest w zasięgu 15-minutowego spaceru nadwiślańskim bulwarem.

Ale Niebieski Art Hotel & Spa to nie tylko piękne wnętrza, wyrafinowana kuchnia oraz ekskluzywne usługi spa. Jego projektowaniu przyświecała idea, aby stworzyć miejsce przyjazne nie tylko ludziom, ale również naturze, dlatego budynek posiada własny system uzdatniania wody oraz BMS umożliwiający oszczędność energii – wszystko w trosce o równowagę środowiska naturalnego.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ