Thursday, June 13, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / Niebezpieczne związki – konkurs!

Niebezpieczne związki – konkurs!

Toksyczne i wzruszające, drapieżne i bezpruderyjne: czekamy na WASZE HISTORIE! Autentyczne i bez cenzury! Właśnie rusza nasz najnowszy konkurs „NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI”

Toksyczne i wzruszające, drapieżne i bezpruderyjne: czekamy na WASZE HISTORIE! Autentyczne i bez cenzury! Właśnie rusza nasz najnowszy konkurs „NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI”.

Jeżeli chcecie podzielić się swoimi przeżyciami, lękami, fascynacjami – piszcie! redakcja@miastokobiet.pl

Na najbardziej przerażające, intrygujące i namiętne zwierzenia czekają fantastyczne zestawy nagród:

I MIEJSCE: audiobook „Niebezpieczne związki” Charlosa de Laclosa oraz zestaw renomowanych kosmetyków szwajcarskiej marki LABO: SWISS ALPEN CURE – maseczka na twarz oraz krem pod oczy (do wyboru albo zestaw do cery dojrzałej i zmęczonej albo do cery mieszanej i normalnej)

II MIEJSCE: audiobook „Niebezpieczne związki” Charlosa de Laclosa oraz krem wygładzający zmarszczki renomowanej marki szwajcarskiej LABO: BOTOINA 1000

III MIEJSCE: audiobook „Niebezpieczne związki” Charlosa de Laclosa oraz zestaw Schwarzkopf: mega mocny lakier oraz pianka do włosów.

3 WYRÓŻNIENIA: audiobook „Niebezpieczne związki” Charlosa de Laclosa oraz cienie do powiek DUO marki KOBO PROFESSIONAL

Na teksty czekamy do 10 czerwca 2011 roku, a wszystkie nagrodzone i wyróżnione mają szansę ukazać się na naszym nowym portalu www.miastokobiet.pl

ZAPRASZAMY!

KONKURS ZAKOŃCZONY

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ