Thursday, May 30, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Nick Sinckler na polskich językach

Nick Sinckler na polskich językach

Idealny facet na zimę

Ponad rok temu Nick nagrał razem z Kayah klubową wersję znanego wszystkim utworu „Na językach” / fot. materiały prasowe

Poznajcie Nicka Sincklera. Amerykanin od ponad 10 lat żyje w Polsce i po wielu latach nauki języka polskiego, obcowaniu z Polakami, poznawaniu polskiej kultury i zwyczajów postanowił stworzyć właśnie tutaj swoją pierwszą autorską płytę w całości w języku polskim!

Ponad rok temu Nick nagrał razem z Kayah klubową wersję znanego wszystkim utworu „Na językach” / fot. materiały prasowe

To ogromne wyzwanie ale i przyjemność. Nick na swojej drodze w Polsce spotkał wielu artystów, z którymi współtworzył mnóstwo muzycznych projektów. Ci sami ludzie tworzą historię Nicka i jego polskiej płyty. Między innymi Kayah czy Natalię Kukulską, u których śpiewał w chórkach, Mateusz Krautwurst, który jest producentem płyty oraz Kasię Dereń, która również użyczyła swojego pięknego głosu na płycie. Całość okraszona jest pięknymi brzmieniami najlepszych muzyków jakich Nick spotkał na swojej drodze i z którymi współpracuje na co dzień t.j. m.in. Tomasza Mądzielewskiego, Artura Twarowskiego, Michała Kowalskiego, Kamila Barańskiego, Maciej Magnuskiego, Błażeja Chochorowskiego.

Nick Sinckler współpracuje z Teatrem Variete, Natalią Kukulską, Kayah, a teraz planuje swój debiutancki album / fot. materiały prasowe

Ponad rok temu Nick nagrał razem z Kayah klubową wersję znanego wszystkim utworu „Na językach”. W chwili obecnej przygotowanych jest 6 utworów z nowej płyty Nicka. Te właśnie utwory będzie można usłyszeć przedpremierowo tylko 20.12.2017 raz podczas Listening Party w klubie Beero przy ul. Marszałkowskiej 99/11 w Warszawie, gdzie Nick podzieli się z publicznością efektami swojej dotychczasowej pracy nad płytą. Nick szykuje dla fanów niespodziankę, którą będzie jeden ze znanych i ponadczasowych utworów Natalii Kukulskiej. Sama Natalia zaśpiewała utwór w nowej wersji razem z Nickiem.

Nick Sincler zaśpiewa 20.12.2017 podczas Listening Party w klubie Beero przy ul. Marszałkowskiej 99/11 w Warszawie / fot. materiały prasowe

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ