Thursday, April 25, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami. Dziecko urodziła im surogatka

Nick Jonas i Priyanka Chopra zostali rodzicami. Dziecko urodziła im surogatka

Gdy się poznali nie mieli pojęcia, że za dwa miesiące będą planować ślub

nick jonas priyanka chopra

Para doczekała się potomstwa. Jaka jest płeć dziecka? / fot. Bollywood Hungama / Wikimedia

Nick Jonas i Priyanka Chopra tworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w show-biznesie. Ich niezwykłe, bajkowe wesele przeszło już do historii. Teraz młodzi małżonkowie doczekali się swojego pierwszego dziecka, które przyszło na świat w niestandardowy sposób. Jaka jest płeć dziecka muzyka i znanej modelki? 

 

Nick Jonas i Priyanka Chopra – jak się poznali?

Nick Jonas jest 29-letnim aktorem i wokalistą, z kolei Priyanka 39-letnią aktorką, piosenkarką, producentką filmową i modelką. Kobieta zdobyła także tytuł miss World jako piąta kobieta z Indii. Para poznała się przez wspólnych przyjaciół i, jak wiele razy podkreślał Nick, zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Nikt nie wątpi w te deklaracje, ponieważ zaledwie dwa miesiące później zakochani planowali już ślub. Rok później na swoim koncie na instagramie Nick pisze:

 

Rok temu wybrałem się z grupą przyjaciół by zobaczyć „Piękna i Bestię” w Hollywood. Jedną z tych przyjaciółek była kobieta, która miała zostać moją najlepszą przyjaciółką, powierniczką, moją muzą, moją piękną żoną. Jestem bardzo wdzięczny za naszą dotychczasową wspólną podróż. Sprawiasz, że codziennie się uśmiecham i inspirujesz mnie do bycia najlepszą wersją siebie. Jestem zaszczycony, że jestem twoim mężem. Kocham Cię.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Nick Jonas (@nickjonas)

 

 

Ślub i wesele pary odbyły się w Indiach. Najpierw w obrządku chrześcijańskim (nabożeństwo prowadził tata Nicka), następnie miała miejsce tradycyjna, hinduska ceremonia. Małżonkowie po uroczystości wrzucili do sieci mnóstwo zdjęć z wesela w bajkowym, bollywoodzkim stylu. Na przyjęciu weselnym pojawiło się wielu wspaniałych gości, między innymi sam Ralph Lauren, który projektował stroje dla młodej pary. Pojawił się też brat Nicka, Joe Jonas ze swoją narzeczoną, Sophie Turner. Krążyły pogłoski, że na przyjęciu obecna będzie sama Meghan Markle, ponieważ Priyanka bawiła się na jej uroczystości weselnej. Księżna Sussexu nie przyleciała jednak do Indii.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Nick Jonas (@nickjonas)

 

 

Nick Jonas i Priyanka Chopra doczekali się dziecka

Minęły trzy lata od bajkowego ślubu narzeczonych, a para może już cieszyć się przyjściem na świat swojego pierwszego dziecka. Co ciekawe, małżeństwu udało się zachować informację o dziecku w tajemnicy. Na ich instagramowych profilach dopiero w sobotę 22.01.2022 r. pojawiła się informacja:

 

Z radością potwierdzamy, że powitaliśmy na świecie dziecko urodzone przez surogatkę. Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prywatności podczas tego wyjątkowego czasu, gdy skupiamy się na naszej rodzinie.

 

Pod zdjęciem posypała się lawina komentarzy. Gratulacje złożył miedzy innymi Kal Penn: Gratulacje! Wujek Kalpen jest gotowy do opieki nad dzieckiem! a także Vanessa Bryant, Mary Phillips czy brat Nicka, Kevin: ❤️ ❤️. Choć płeć dziecka nie jest jeszcze znana, zagraniczna prasa donosi, że jest to dziewczynka. Serdecznie gratulujemy młodym rodzicom i życzymy samych spokojnych nocy.

 

Zobacz także: Ślubne tradycje, zwyczaje i przesądy w Polsce – przegląd

Dziennikarka z ambicjami, masą pozytywnej energii i tuzinem pomysłów. Interesuje się modą, psychologią i radiem. Prowadzi media społecznościowe. Otwarta na wszelkie nowości, nie boi się pająków, samotnych podróży ani ciekawych wyzwań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ