Monday, April 22, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Netflix pełen nowości – co nowego zobaczymy jeszcze w tym roku?

Netflix pełen nowości – co nowego zobaczymy jeszcze w tym roku?

Netflix zapowiedział premierę aż 50 nowych produkcji do końca 2020 roku. Na co możemy liczyć już jesienią? Poznaj 7 najbardziej wyczekanych premier! Rozłąka Serial Rozłąka opowiada o trudach radzenia sobie z samotnością rodzin opuszczonych przez astronautów. Emma

jesienne premiery

Co ciekawego na Netflixie czeka nas tej jesieni? / fot. Mollie Sivaram / Unsplash

Netflix zapowiedział premierę aż 50 nowych produkcji do końca 2020 roku. Na co możemy liczyć już jesienią? Poznaj 7 najbardziej wyczekanych premier!

Rozłąka

Serial Rozłąka opowiada o trudach radzenia sobie z samotnością rodzin opuszczonych przez astronautów. Emma Green pozostawia męża i nastoletnią córkę na ziemi, sama dołączając do niebezpiecznej wyprawy na Marsa jako dowódca załogi. Premiera serialu miała miejsce 4 września, jest więc już dostępny na Netflixie.

 

Park Jurajski: Obóz Kredowy

Park Jurajski: Obóz Kredowy to animowany serial skierowany do nastolatków. Produkcja Netflixa przedstawi, jak poradzi sobie grupa młodych ludzi na wyspie Isla Nubar, gdy park ulegnie awarii, a dinozaury wywołają wielki chaos. Premiera już 18 września.

 

Gambit królowej

23 października Netflix wypuści serial oparty na powieści Waltera Tevisa, opowiadającej o osieroconej Beth Harmon, która w sierocińcu poznała swoje dwie największe miłości – szachy i środki odurzające. W rolę Beth wcieli się Anya Taylor-Jay, przedstawiając ciężką drogę, jaką przebyła główna bohaterka, by stać się gwiazdą szachów.

 

The Crown 4

Po niemal roku od premiery 3 sezonu fani będą mogli obejrzeć ekranizację dalszych losów królowej Elżbiety II, obok której wystąpi także Diana Spencer oraz premier Margaret Thatcher. Do swojej dawnej roli wróci Claire Foy, która po raz kolejny zagra młodą Elżbietę. Premiera przewidziana jest na 15 listopada.

 

The social dilemma

Czy Google służą tylko do wyszukiwania danych, a Facebook do śledzenia znajomych? Dlaczego całe nasze pokolenie częściej choruje na depresję? Nowy dokument Netflixa udowadnia, że dane skrupulatnie zbierane na różnych platformach i mediach społecznościowych często zostają używane przeciwko nam.

 

Opiekunka: Demoniczna królowa

Film to kontynuacja horroru komediowego z 2017 roku pod tytułem Opiekunka, w którym Cole, szaleńczo zakochany w swojej opiekunce Bee, odkrywa jej psychopatyczne oblicze – mierzy się więc z nią i jej bandą. W kolejnej części Cole znów musi przechytrzyć siły zła po ich nieoczekiwanym powrocie. Premiera filmu w serwisie Netflix już jutro – 10 września.

 

Sexify

Serial powstał w Polsce – opowiada o trójce dziewczyn biorących udział w konkursie na najlepszy projekt startupowy. Razem pracują nad aplikacją, która ma zmienić życie erotyczne Polaków. Serial według zapowiedzi ma poruszać ważne kwestie, jednak z poczuciem humoru. Premiera przewidziana jest na jesień 2020, Netflix nie podał jeszcze konkretnej daty.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ