Tuesday, June 18, 2024
Home / Kultura  / Marzec na Netflliksie. Sprawdź 8 najciekawszych nowości!

Marzec na Netflliksie. Sprawdź 8 najciekawszych nowości!

Co wybierzesz z nowości Netfliksa?

Marzec na Netflliksie. Kadr z serialu Sky Rojo

Marzec na Netflliksie. Sprawdź 8 najciekawszych pozycji! / fot. Tamara Arranz / Netflix

Marzec na Netfliksie będzie naprawdę gorący. Przygotowałyśmy dla ciebie listę ośmiu najciekawszych premier, ale jest ich o wiele więcej. Sprawdź, co warto, według nas zobaczyć wczesną wiosną i daj nam znać co myślisz o nowościach z Netfliksa

 

Netflix nowości na marzec – 8 najciekawszych pozycji

1. Serial „Nowy wspaniały Świat

To współczesna adaptacja powieści Aldouxa Huxleya, „Nowy wspaniały świat” został wydany jako serial na platformie Peacock w Stanach Zjednoczonych. W Polsce prawa do serialu wykupił Netflix.
O co chodzi w serialu? Gdy z innej krainy przybywa buntowniczy nieznajomy, mieszkańcy Nowego Londynu zaczynają kwestionować zasady swojego na pozór utopijnego społeczeństwa. W rolach głównych Demi Moore, Alden Ehrenreich, Jessica Brown Findlay oraz Harry Lloyd.

 

Premiera już 1 marca!

 

 

2. Film „Moxie”

Nieśmiała szesnastolatka ma dość toksycznej, seksistowskiej atmosfery panującej w liceum. Zainspirowana buntowniczą przeszłością matki publikuje anonimową gazetkę, która wywołuje w szkole rewolucję. Film na podstawie powieści Jennifer Mathieu w reżyserii Amy Poehler. W rolach głównych Hadley Robinson, Lauren Tsai i Patrick Schwarzenegger.

 

Premiera już 3 marca!

 

 

3. Film „Sentinelle”

Opowiada historię 33-letniej Klary, która jest tłumaczką w armii francuskiej. Po przeżyciu traumatycznej misji wraca do domu i wykorzystuje zabójcze umiejętności, aby zemścić się na mężczyznach, którzy skrzywdzili jej siostrę. W rolach głównych Olga Kurylenko, Marilyn Lima oraz Michel Nabokoff.

 

Premiera już 5 marca!

 

 

4. Hejter

Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. W rolach głównych Maciej Musiałowski, Vanessa Aleksander, Agata Kulesza oraz Danuta Stenka. 

 

Premiera już 6 marca!

 

 

5. Serial „Diler”

Frank, reżyser teledysków, obserwuje dzielnicę na południu Francji, by sfilmować Tony’go – charyzmatycznego, ale nieprzewidywalnego przywódcę gangu narkotykowego, który chce wejść na scenę muzyki rap. To powoduje konflikt. Mocny serial zrealizowany techniką found footage. W rolach głównych Abdramane Diakité, Mohamed Boudouh oraz Sébastien Houbani.

 

Premiera już 10 marca!

 

 

6. Film „Dzień na tak”

Zmęczeni ciągłym mówieniem NIE dzieciom i współpracownikom Allison i Carlos postanawiają urządzić trójce swoich dzieciaków DZIEŃ NA TAK, w którym przez 24 godziny to one będą ustalać zasady. Nie spodziewają się jednak, że ta decyzja zapoczątkuje niesamowitą przygodę, która zaniesie ich do przeróżnych miejsc w Los Angeles i zbliży do siebie jak nigdy dotąd. W rolach głównych Jennifer Garner, Edgara Ramíreza oraz Jenna Ortega.

 

Premiera już 12 marca!

 

7. Serial  „Sky Rojo”

Może odnieść sukces na miarę „Domu z papieru”, za jego produkcję jest odpowiedzialny Alex Pina – reżyser wspomnianego wcześniej serialu. Sky Rojo opowiada historię trzech dziewczyn, które uciekają przed swoim alfonsem i jego zbirami. Trzy kobiety wyruszają w szaloną, chaotyczną podróż w poszukiwaniu wolności. Każdy odcinek będzie trwał 25 minut, co według twórców ma nadać serialowi pilniejszy charakter. W rolach głównych Verónica Sánchez, Miguel Ángel Silvestre oraz Asier Etxeandia.

 

Premiera już 19 marca!

 

8. Serial Ferajna z Baker street

Łobuzerska ferajna z XIX-wiecznego Londynu rozwiązuje sprawy nadnaturalnych zbrodni na zlecenie doktora Watsona i jego enigmatycznego partnera, Sherlocka Holmesa. W rolach głównych Mckell David, Thaddea Graham oraz Jojo Macari.

 

Premiera już 26 marca!

 

Angelika Kaczyńska

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Anna Maria 19 marca, 2021

    ileż można oglądać filmy, chcę wolności

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ