Tuesday, August 16, 2022
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / TOP 5 filmów z Netfliksa na powakacyjnego doła

TOP 5 filmów z Netfliksa na powakacyjnego doła

Oto 5 tytułów z gwiazdorską obsadą, które z przyjemnością obejrzysz, kiedy dokucza ci pourlopowa chandra

netflix filmy wrzesień

Kadr z filmu „Planeta singli 3” / fot. materiały prasowe

Tym, którzy mają już za sobą chwile beztroski: wylegiwania się na ciepłym piasku, kiedy największym problemem jest, kiedy przewrócić się na drugi bok, mówimy – jest ratunek! We wrześniu wszystkie salonowe… lwy zapraszamy na kanapy. Oto 5 tytułów z gwiazdorską obsadą, które z przyjemnością obejrzysz, kiedy dokucza ci pourlopowa chandra

 

FILMY OBEJRZYSZ NA NETFLIKSIE WE WRZEŚNIU
1. Planeta singli 3

Ania [Agnieszka Więdłocha] i Tomek [Maciej Stuhr] planują wesele na wsi u rodziny mężczyzny. Niespodziewany przyjazd ojca pana młodego jeszcze bardziej wszystko komplikuje. Film idealny dla tych, którzy odczuwają niedosyt kończącego się sezonu wesel.

2. Holiday

Dwie nieznające się kobiety [Kate Winslet i Cameron Diaz], aby uciec od problemów, postanawiają na święta zamienić się domami. Iris przeprowadza się do słonecznego Los Angeles, a Amanda wyjeżdża na zaśnieżoną angielską wieś. Jeśli masz dosyć upałów, włącz film – przypomni ci o nadchodzącej zimie. Dla pocieszenia dodajemy, że święta w L.A rządzą się innymi niż polskimi prawami.

3. Jedz, módl się, kochaj

 

Nieszczęśliwa Elizabeth Gilbert [Julia Roberts] postanawia zmienić swoje życie. Bierze rozwód i wyrusza w podróż do Włoch, Indii oraz Indonezji. Koniecznie oglądaj film przy suto zaprawionym stole. 

4. Dirty Dancing

Szesnastoletnia Frances [Jennifer Grey] „Baby” poznaje na wakacjach w ekskluzywnym ośrodku wypoczynkowym przystojnego instruktora tańca John’ego [Patrick Swayze]. Mimo wielu różnic łączy ich wspólna pasja. Zanim odpalisz Netfliksa, zrób miejsce w salonie – przyda się podczas treningów do legendarnego skoku.

5. Jumanji: Przygoda w dżungli 

Czworo przyjaciół odkrywa starą grę, która przenosi ich w świat dżungli. Aby powrócić do rzeczywistości, muszą stawić czoło niebezpiecznym przygodom. W roli nieustraszonych: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart i Karen Gillan. Film polecamy tym, którzy mają wątpliwości, że najbezpieczniej na własnej kanapie.

A.K.

Dziennikarka, która nie boi się stawiania prostych pytań, w nadziei na usłyszenie nieoczywistych odpowiedzi. Prowadzi portal i media społecznościowe MK, koordynuje spotkania Klubu Miasta Kobiet, odpowiada za patronaty medialne, prowadzi kursy webwritingu. Propagatorka tworzenia i stosowania żeńskich derywatów zawodów.

Oceń artykuł
6 komentarzy
 • Tatiana 23 sierpnia, 2019

  Bardzo lubię Planetę Singli, mimo iż polskie filmy z gatunku komedia romantyczna zwykle mnie żenują, tak Planeta to naprawdę przyjemny film.

 • Onmovies App 30 listopada, 2019

  Great netflix collection

 • thoptv app 30 listopada, 2019

  Holiday is one of the my favorite movie and now watch on thoptv

 • Terrarium TV APP 19 grudnia, 2019

  Really quality article!

 • 바카라사이트 14 stycznia, 2020

  … [Trackback]

  […] Here you can find 20432 additional Information to that Topic: miastokobiet.pl/netflix-filmy-wrzesien-2019/ […]

 • Mobdro 15 kwietnia, 2020

  I love netflix and mobdro app

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ