Wednesday, April 17, 2024
Home / Kultura  / Film  / TOP 5 filmów z Netfliksa na powakacyjnego doła

TOP 5 filmów z Netfliksa na powakacyjnego doła

Oto 7 tytułów z gwiazdorską obsadą, które z przyjemnością obejrzysz, kiedy dokucza ci pourlopowa chandra

Ana de Armas jako Marilyn Monroe w filmie „Blondynka”

Ana de Armas jako Marilyn Monroe w filmie „Blondynka” / fot. materiały prasowe Netflix

Tym, którzy mają już za sobą chwile beztroski: wylegiwania się na ciepłym piasku, kiedy największym problemem jest, kiedy przewrócić się na drugi bok, mówimy – jest ratunek! We wrześniu wszystkie salonowe… lwy zapraszamy na kanapy. Oto 7 tytułów z gwiazdorską obsadą, które z przyjemnością obejrzysz, kiedy dokucza ci pourlopowa chandra

 

 

Netflix – filmy idealne na wrzesień

1. Blondynka

Oparty na bestsellerowej powieści Joyce Carol Oates odważny, fikcyjny portret Marilyn Monroe z Aną de Armas w roli głównej.

2. Broad Peak

Po wejściu na Broad Peak Maciej Berbeka (Ireneusz Czop) dowiaduje się, że jego sukces nie był tak wielki, jak mu się wydawało. Po 25 latach rusza w drogę, żeby dokończyć to, co zaczął. 

3. Planeta singli 3

Ania [Agnieszka Więdłocha] i Tomek [Maciej Stuhr] planują wesele na wsi u rodziny mężczyzny. Niespodziewany przyjazd ojca pana młodego jeszcze bardziej wszystko komplikuje. Film idealny dla tych, którzy odczuwają niedosyt kończącego się sezonu wesel.

Może też cię zainteresuje:
15 europejskich filmów i seriali, które pozwolą ci przetrwać wakacje w domu

4. Holiday

Dwie nieznające się kobiety [Kate Winslet i Cameron Diaz], aby uciec od problemów, postanawiają na święta zamienić się domami. Iris przeprowadza się do słonecznego Los Angeles, a Amanda wyjeżdża na zaśnieżoną angielską wieś. Jeśli masz dosyć upałów, włącz film – przypomni ci o nadchodzącej zimie. Dla pocieszenia dodajemy, że święta w L.A rządzą się innymi niż polskimi prawami.

5. Jedz, módl się, kochaj

 

Nieszczęśliwa Elizabeth Gilbert [Julia Roberts] postanawia zmienić swoje życie. Bierze rozwód i wyrusza w podróż do Włoch, Indii oraz Indonezji. Koniecznie oglądaj film przy suto zaprawionym stole. 

6. Dirty Dancing

Szesnastoletnia Frances [Jennifer Grey] „Baby” poznaje na wakacjach w ekskluzywnym ośrodku wypoczynkowym przystojnego instruktora tańca John’ego [Patrick Swayze]. Mimo wielu różnic łączy ich wspólna pasja. Zanim odpalisz Netfliksa, zrób miejsce w salonie – przyda się podczas treningów do legendarnego skoku.

7. Jumanji: Przygoda w dżungli 

Czworo przyjaciół odkrywa starą grę, która przenosi ich w świat dżungli. Aby powrócić do rzeczywistości, muszą stawić czoło niebezpiecznym przygodom. W roli nieustraszonych: Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart i Karen Gillan. Film polecamy tym, którzy mają wątpliwości, że najbezpieczniej na własnej kanapie.

A.K.

Dziennikarka, która nie boi się stawiania prostych pytań, w nadziei na usłyszenie nieoczywistych odpowiedzi. Prowadzi portal i media społecznościowe MK, koordynuje spotkania Klubu Miasta Kobiet, odpowiada za patronaty medialne, prowadzi kursy webwritingu. Propagatorka tworzenia i stosowania żeńskich derywatów zawodów.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Tatiana 23 sierpnia, 2019

    Bardzo lubię Planetę Singli, mimo iż polskie filmy z gatunku komedia romantyczna zwykle mnie żenują, tak Planeta to naprawdę przyjemny film.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ