Friday, July 12, 2024
Home / Kultura  / Film  / Netfliksowe nowości w Lutym. Sprawdź co nowego na platformie

Netfliksowe nowości w Lutym. Sprawdź co nowego na platformie

Włącz Netfiksa i wybierz coś dla siebie!

Kobieta włącza platformę Netflix na telewizorze

Netfliks w lutym oferuje dużo nowych propozycji / fot. Pixabay

W lutym Netflix rozpieści swoich subskrybentów blisko 60 filmowymi i serialowymi nowościami. Wśród nich nie zabraknie wielu walentynkowych propozycji dla zakochanych. Sprawdź co ciekawego czeka na ciebie w miesiącu zakochanych  i przygotuj się na  seans!

 

Ten miesiąc na Netfliskie zapowiada się bardzo filmowo. Na co zwrócić szczególną uwagę? Podpowiadamy!

 

16 interesujących propozycji na luty 2022

Śledź losy serialowych bohaterów

1. Raising Dion (sezon 2)

Nicole nadal wychowuje syna, który musi się wiele nauczyć o swoich supermocach. Gdy Dion rośnie w siłę, niebezpieczeństwo może być bliżej niż im się wydaje. Premiera drugiego sezonu już 1 lutego

 

 2.  Mroczne pożądanie (sezon 2)

Podczas gdy Alma próbuje odbudować swoje życie, spotkanie z Darío na nowo ożywia ich toksyczny romans.  Budzi się w nim najbardziej złowroga strona. Losy bohaterów będzie można śledzić od 2 lutego.

 

3. Słodkie magnolie (sezon 2)

Magnolie wspólnie pracują nad nowymi relacjami, starymi ranami i polityką miasta. Gdy słodkie części ich życia mieszają się ze słonymi i kwaśnymi, zawsze mogą liczyć na siebie nawzajem. Razem stawią czoło problemom. Premiera 4 lutego.

 

4. Kim jest Anna?

To historia ambitnej dziennikarki, badającej sprawę legendy Instagrama, Anny Delvey, podającej się za spadkobierczynię ogromnej niemieckiej fortuny, która bogatym nowojorczykom skradła nie tylko serca, lecz także portfele. Premiera nowego serialu 11 lutego.

 

5. Miłość jest ślepa (sezon 2)

Nowa grupa singli wyrusza w podróż w nieznane w poszukiwaniu miłości, która być może odmieni ich życie. Kto odnajdzie swoją drugą połówkę, a kto będzie miał złamane serce? Dowiemy się już od 11 lutego

Zobacz koniecznie: Najbardziej wciągające programy o randkowaniu, które sprawią, że docenisz własne uczuciowe wybory

6. MŁODY WALLANDER: Cień zabójcy

Kurt bada sprawę tajemniczej i makabrycznej śmierci. Sprawa wydaje się być powiązana z głośnym wydarzeniem, będącym przedmiotem dawnego śledztwa Fridy Rask w Malmö. Kontynuacja serialu zaplanowana na 17 lutego.

 

7. Wikingowie: Walhalla

Kontynuacja „Wikingów” osadzona 100 lat później. Poznaj nowe pokolenie legendarnych bohaterów, którzy wywalczyli sobie miejsce na kartach historii. Premiera serialu 25 lutego.

 

Filmy na romantyczne wieczory

8. Pod wiatr 

Podczas wakacji nad polskim morzem, studentka medycyny zakochuje się w miejscowym kitesurferze. Ich krewni i znajomi nie akceptują jednak tego związku. Film będzie można oglądać już 10 lutego.

para kitesurferów nad morzem, w nowym filmie netfliksa

Kadr z filmu ,,Pod wiatr” / fot. materiały prasowe Netfliksa

 

9. Moja przyjaciółka Anne Frank

Film ukazujący historię przyjaźni Anne Frank z Hannah Goslar.  Losy przyjaźni ukazane od początków w Amsterdamie pod nazistowską okupacją aż po spotkanie w obozie koncentracyjnym. Premiera 1 lutego.

 

Dwie przyjaciółki z nowgo filmu Netfliksa

Kadr z filmu ,,Moja przyjaciółka Anne Frank” fot. materiały prasowe Netfliksa

 

10.  Wysoka dziewczyna 2

Jodi dostaje główną rolę w szkolnym musicalu. To spełnienie jej marzeń  aż w końcu stres poważnie uderza w jej związek i pewność siebie. Losy bohaterki będzie można śledzić 11 lutego.

 

11. Przez moje okno 

Raquel od dawna podkochuje się w przystojnym sąsiedzie imieniem Ares, którego potajemnie obserwuje, chociaż nigdy nie zamienili ze sobą ani słowa. Czy będzie w stanie sprawić, by chłopak ją pokochał? Premiera 4 lutego.

 

12. Love tactics

Blogerka modowa i playboy z agencji reklamowej nie wierzą w miłość, ale mają taktyki pozwalające rozkochać w sobie każdego,  co w ramach zakładu muszą udowodnić. Na Netfliks już 11 lutego.

 

13. Love and Leashes 

Miłość nigdy nie bolała tak bardzo. Dwoje współpracowników wchodzi w związek umowny jako partnerzy w dobrowolnej zabawie pełnej przyjemności i bólu. Premiera 11 lutego.

Zobacz koniecznie: TOP 13. filmów o miłości, których lepiej nie oglądaj sama

 

Dokumenty dostępne tylko na Netflix

14. Oszust z Tindera

Bohaterem dokumentu jest tinderowy oszust, który uwodził młode kobiety i wyłudzał od nich olbrzymie pieniądze. Teraz jest poszukiwany przez służby wielu krajów. To ostrzeżenie, że jedno przesunięcie w aplikacji może zmienić całe życie. Na platformie już 2 lutego. 

 

15. Upadek: Sprawa Boeinga

Śledczy ujawniają, jak stawianie zysku ponad bezpieczeństwo, mogło przyczynić się do dwóch katastrof samolotów Boeing w odstępie zaledwie kilku miesięcy. Dokument dostępny 18 lutego. 

 

16.  Jeen-yuhs: Trylogia Kanye

Losy początkującego filmowca i przyszłego gwiazdora przeplatają się w kameralnym, trzyczęściowym dokumencie o karierze Kanye’ego Westa. Pierwszy odcinek dostępny od 16 lutego. 

 

Jakie nowości jeszcze przygotował dla widzów Netfliks? Koniecznie zobacz:

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ