Tuesday, March 5, 2024
Home / Inne  / Uncategorized  / Nestor sceny rockowej John Mayall wystąpi w Krakowie

Nestor sceny rockowej John Mayall wystąpi w Krakowie

Z twórczości Johna Mayalla wywodzi się rock. Ten brytyjski multiinstrumentalista i samouk (gra na gitarze, fortepianie i harmonijce ustnej) wychował się na bluesie, ale eksperymentował z różnymi gatunkami i jemu zawdzięczamy początki rocka. Urodził się

Koncert w Krakowie Johna Mayall

John Mayall wystąpi niebawem w Krakowie

Z twórczości Johna Mayalla wywodzi się rock. Ten brytyjski multiinstrumentalista i samouk (gra na gitarze, fortepianie i harmonijce ustnej) wychował się na bluesie, ale eksperymentował z różnymi gatunkami i jemu zawdzięczamy początki rocka. Urodził się nieco wcześniej niż Eric Clapton czy Mick Taylor, i to on przetarł im szlaki.

18 Marca w Krakowie będzie można go usłyszeć na żywo. Bilety na tak rzadkie koncerty rozchodzą się błyskawicznie, warto więc zaopatrzyć się w nie, póki jeszcze są.

A jak do koncertu zachęca sam John Mayall?

 

Trochę czasu upłynęło od naszej ostatniej podróży do Europy. Tęskniłem za byciem tam i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tego, że wracamy na trasę po Europie na początku 2019 roku. Jak pewnie wiecie, Carolyn Wonderland dołączy do nas ze swoim niesamowitym talentem do gry na gitarze, a Greg Rzab i Jay Davenport będą odpowiedzialni za sekcję rytmiczną tak jak do tej pory.

Do sklepów trafi również nowy album, który jest dla mnie szczególnie ważny, ponieważ pojawi się na nim kilku moich ulubionych gitarzystów. Wszyscy powinni być Wam znani – Joe Bonamassa, Carolyn Wonderland, Todd Rundgren, Larry McCray, Alex Lifeson i Steven Van Zant.

Jestem bardzo dumny z tego, że wszyscy zgodzili się wziąć udział w nagraniu najnowszego albumu „Nobody Told Me”.

Ponownie ruszam w trasę, aby pokazać, że blues jest tak samo silny jak zawsze.

Do zobaczenia wkrótce.

 

Koncert John Mayall 85th Anniversary Tour odbędzie się 18 marca 2019 r. w krakowskim Klubie Studio. Bilety można nabyć na LiveNation.pl

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • flex poster printing near me 9 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More Information here on that Topic: miastokobiet.pl/nestor-sceny-rockowej-john-mayall-wystapi-w-krakowie/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ