Wednesday, July 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Nessi – kolorowa rewolucja w bieganiu

Nessi – kolorowa rewolucja w bieganiu

Podkreśl styl, odróżnij się wśród innych biegaczek!

Daj się ponieść kolorowej rewolucji! / fot. materiały prasowe

Czy legginsy biegowe muszą się różnić wyłącznie kolorami? Czy postawienie na coś kolorowego i zaskakującego musi się odbyć kosztem komfortu w trakcie treningów? Zdecydowanie nie! Udowadniają to kolejne modele legginsów biegowych dostarczanych przez firmę Nessi.

Daj się ponieść kolorowej rewolucji! / fot. materiały prasowe

Podkreśl styl, odróżnij się wśród innych biegaczek

To, co odróżnia kolekcje proponowane przez Nessi, to wielość dostępnych wzorów. Obok tych zupełnie prostych, o jednolitym kolorze, znalazły się także kreacje z wymyślnymi wzorami – kwiecistymi, abstrakcyjnymi, a czasem wręcz… drapieżnymi. Część z nich wygląda pięknie i barwnie, inne zaskakują chociażby grafikami wielkich, uważnie obserwujących, oczu sowy lub czarnej pantery. A ponieważ obrazy te wykonano z dużą starannością, naprawdę przyciągają wzrok.

Co równie istotne, Nessi nie zapomniało o tym, że gusta są różne – i tak jak jedne kobiety preferują barwy jasne, tak inne ciemne. Ma to odzwierciedlenie w proponowanych wzorach, które są na tyle zróżnicowane, by było w czym wybierać bez względu na własne preferencje.

Całość można przeglądnąć na stronie producenta (www.nessi-sport.com). Warto, bo Nessi celuje także w inną odzież sportową – chociażby w wysokiej jakości spódniczki biegowe.

Nie zapominaj o bezpieczeństwie

Co istotne, choć legginsy biegowe od Nessi na wiele sposobów zaskakują wizualnie, producent pamiętał również o bezpieczeństwie – sprawie niezwykle istotnej w trakcie treningów odbywających się w godzinach późniejszych. Właśnie z tego powodu zadbano o elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność w trakcie późniejszego joggingu.

Bieganie może być czystą przyjemnością! / fot. materiały prasowe

Wygoda nawet w trakcie intensywnych ćwiczeń

W przypadku odzieży biegowej niższej jakości problemem może być jej zsuwanie się z bioder. Wie o tym doskonale część kobiet regularnie uczęszczających na zajęcia fitnesowe, wiedza o tym także biegaczki stawiające na dłuższe treningi.

Na szczęście materiały wysokiej jakości, a takie właśnie zastosowano w przypadku legginsów biegowych Nessi, oddalają ten problem. Tym bardziej, że w tym przypadku producent konsultował kwestie kroju z aktywnymi biegaczkami oraz z instruktorkami zajęć fitnessowych.

Efekt końcowy jest bardzo dobry – legginsy Nessi sprawdzają się w trakcie półmaratonów i maratonów, na tabatach, czy przy zajęciach typu fat killers.

Całość uszyto tak, aby wyeliminować problem otarć, co jest podstawową przewagą legginsów nad wszelkiego typu szortami. Jednocześnie niezwykle elastyczny materiał sprawia, że bez problemu dopasowują się one do indywidualnej sylwetki. Z kolei wysoka oddychalność i łatwość odprowadzania potu sprawia, ze w trakcie ćwiczeń znacznie dłużej utrzymany jest komfort i później następuje moment przegrzania się.

To jednak nie wszystko – Nessi zadbało również o dość niestandardowe rozwiązania, takie jak zastosowane w części legginsów szersze pasy, wyposażone w wewnętrzną kieszeń. To proste, ale niezwykle wygodne rozwiązanie przydaje się chociażby w sytuacjach, gdy gdzieś trzeba schować w trakcie treningu klucze, a nie chce się brać ze sobą saszetki.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ