Tuesday, July 16, 2024
Home / Inne  / Naturalna pielęgnacja włosów farbowanych

Naturalna pielęgnacja włosów farbowanych

Masz włosy farbowane? Chcesz, żeby były piękne i zdrowe. Zadbaj o ich właściwą pielęgnację.

Color Protection, Petal Fresh, szampon / fot. materiał prasowy

Włosy farbowane poprzez zabieg koloryzacji są mocno obciążone, dlatego ich posiadaczki powinny unikać produktów pielęgnacyjnych, które zawierają szkodliwe substancje chemiczne. Dobrym rozwiązaniem jest wybór produktów do pielęgnacji, które mają w swoim składzie certyfikowane składniki naturalne, w pełni bezpieczne dla włosów. Szampon i odżywka Petal Fresh do włosów farbowanych z wyciągiem z grantu i jagód to pielęgnacja włosów w zgodzie z naturą.

Jagody acai ze względu na swoje pochodzenie nazywane są „brazylijską żyłą złota” lub określane są mianem czekoladowych, ponieważ ich smak przypomina połączenie jagód z czekoladą. Te rosnące w lasach amazońskich owoce zawierają dużo witamin i składników mineralnych. Są bogate w przeciwutleniacze, które chronią przed wolnymi rodnikami, dlatego mają bardzo dobry wpływ na kondycję włosów. Stają się one lśniące i gładkie. Podobne właściwości ma wyciąg z grantu, który dodatkowo bardzo dobrze nawilża i odżywia włosy. Pełni również funkcję naturalnego filtra UV. Połączenie tych dwóch owoców to witaminowa bomba dla włosów.

Color Protection, Petal Fresh, szampon / fot. materiał prasowy

Color Protection, Petal Fresh, szampon / fot. materiał prasowy

Szampon i odżywka Color Protection marki Petal Fresh z wyciągiem z granatu i jagód acai chronią kolor włosów przed wypłukiwaniem i blaknięciem, odżywiają je i zabezpieczają przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Oprócz tego zapobiegają wypadaniu włosów i poprawiają kondycję skóry głowy. Idealnie sprawdzają się również w przypadku włosów po zabiegach keratynowych.

Wszystkie produkty, które wchodzą w skład kosmetyków Petal Fresh pochodzą wyłącznie
z upraw ekologicznych. Organiczność składników została potwierdzona przez Stellar Certification Services. Szampon i odżywka Color Protection Petal Fresh są wolne od substancji szkodliwych takich jak parabeny, siarczany (m.in. SLS), GMO, ftalany i sztuczne barwniki. Mają zrównoważone pH i nie są testowane na zwierzętach.

Kosmetyki przeznaczone są do codziennego stosowania. Dla uzyskania optymalnych efektów powinno się używać obu produktów. Szampon i odżywka są zapakowane w praktyczne, zielone butelki o niestandardowej pojemności – 355 ml. Zamknięcie typu „klik” zapewnia łatwy sposób otwierania i zamykania butelki nawet, gdy ma się mokre dłonie.

 

Color Protection, Petal Fresh, odżywka / fot. materiał prasowy

Color Protection, Petal Fresh, odżywka / fot. materiał prasowy

Produkty marki Petal Fresh są dostępne w wybranych drogeriach Hebe i Rossmann w cenie ok. 20 zł.

1. Color Protection, Petal Fresh, szampon 355 ml – cena ok. 20 zł
2. Color Protection, Petal Fresh, odżywka 355 ml – cena ok. 20 zł

 

 

 

 

 

źródło:mp
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ