Thursday, June 13, 2024
Home / Inne  / Uncategorized  / Natalia Siwiec w serialu „TO NIE KONIEC ŚWIATA”!

Natalia Siwiec w serialu „TO NIE KONIEC ŚWIATA”!

Trwają zdjęcia do nowej komedii romantycznej - serialu „To nie koniec świata!”. W serialu gościnnie wystąpi m.in. Maciej Dowbor w roli przystojnego aktora oraz Miss Euro 2012 Natalia Siwiec - jak zwykle odważna i bezpruderyjna

Trwają zdjęcia do nowej komedii romantycznej – serialu „To nie koniec świata!”. Filmowcy spędzili już kilka tygodni na malowniczym Podlasiu, w Białej Podlaskiej i okolicach.

Natalia Siwiec w serialu TO NIE KONIEC ŚWIATA!

Zdjęcie 1 z 8

Fot. Mikołaj Tym / Aktiv Media

W rolach głównych: Karolina Gorczyca (która gra trenerkę drużyny piłkarskiej juniorów) i Krystian Wieczorek (jako Paweł – menadżer sportowy ze stolicy). Oboje połączy miłość do futbolu… i nie tylko. A serialowy romans narodzi się na murawie stadionu.

W serialu gościnnie wystąpi m.in. Maciej Dowbor w roli przystojnego aktora oraz Miss Euro 2012 Natalia Siwiec – jak zwykle odważna i bezpruderyjna… Seksowna celebrytka tym razem zagra gwiazdę kina i sprawi, że widzom od razu skoczy ciśnienie!

Im jestem starsza, tym mój apetyt rośnie i chcę się rozwijać! – rzuca z uśmiechem Natalia Siwiec. Czy teraz zacznie prawdziwą, serialową karierę? Wszystko zależy od jej występu w nowej produkcji Polsatu.

Jedno jest pewne: serial „To nie koniec świata!” spodoba się wszystkim kibicom!

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ