Thursday, June 20, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Natalia Siwiec w bieliźnie z jesiennej kolekcji Ewy Bien

Natalia Siwiec w bieliźnie z jesiennej kolekcji Ewy Bien

Jesienna kolekcja bielizny firmy Ewa Bien to opowieść o kobiecie, która żyje pełnią życia, jest świadoma swego piękna, pełna energii i spontaniczności.

Jesienna kolekcja bielizny firmy Ewa Bien  to opowieść o kobiecie, która żyje pełnią życia, jest świadoma swego piękna, pełna energii i spontaniczności.

Natalia Siwiec w bieliźnie Ewy Bien

Zdjęcie 1 z 10

Ewa Bien - projekt Amelia, fot. mat. prasowe

Celebruje ulotne chwile, czerpiąc z nich siłę i zapał na każdy dzień. Potrafi też zatrzymać się w codziennym biegu by znaleźć czas dla siebie, świadomie  dbając o swe ciało i duszę. Jej intrygujący urok i naturalna elegancja sprawiają, że uwodzi i roztacza swój czar.

W Kolekcji dominują ciemne, stonowane barwy, nie brak jednak i bardziej intensywnych akcentów jak soczysta Pandora w kolorze czerwonego wina czy ognista i kusząca Maja. Dodatkowym smaczkiem wszystkich modeli są dyskretne, ale bardzo eleganckie detale, dodające uroku całej kolekcji.
Bielizna produkowana jest wyłącznie w Polsce, zaś używane przez producenta tkaniny, hafty i koronki pochodzą z tych samych renomowanych źródeł co materiały zachodnich producentów.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ