Sunday, July 14, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Gwiazdy na wybiegu u Natalii Jaroszewskiej podczas Warsaw Fashion Street (zdjęcia)

Gwiazdy na wybiegu u Natalii Jaroszewskiej podczas Warsaw Fashion Street (zdjęcia)

Paulina Sykut, Agnieszka Popielewicz, Maja Hirsch, Natalia Lesz, Agnieszka Więdłocha, Ewa Gawryluk, Ania Cieślak, Marika, Ula Hincz i Sylwia Gliwa to gwiazdy, które wzięły udział w wyjątkowym pokazie Natalii Jaroszewskiej. W niedzielę, 23 czerwca, podczas,

Paulina Sykut, Agnieszka Popielewicz, Maja Hirsch, Natalia Lesz, Agnieszka Więdłocha, Ewa Gawryluk, Ania Cieślak, Marika, Ula Hincz i Sylwia Gliwa to gwiazdy, które wzięły udział w wyjątkowym pokazie Natalii Jaroszewskiej. W niedzielę, 23 czerwca, podczas, Warsaw Fashion Street, projektantka zaprezentowała najnowszą kolekcję spektakularnych letnich sukni.

Gwiazdy na wybiegu u Natalii Jaroszewskiej podczas Warsaw Fashion Street

Zdjęcie 1 z 12

Anna Cieś›lak / fot. Kurnikowski/AKPA

Natalia Jaroszewska powraca do projektów z szarego dżerseju, który jako pierwsza wprowadziła na polski rynek. Nową kolekcją, o nazwie „Goddess” Natalia Jaroszewska udowadnia, że dżersej może być glamour – odsłonięte plecy, zamaszyste spódnice maxi i głębokie dekolty wydobywają posągowe piękno kobiecej sylwetki. Nie jest to jednak linia basic, ale kolekcja seksownych letnich sukienek, inspirowanych antyczną grecką rzeźbą, co dodatkowo podkreśla gama szarości. Długie, zamaszyste kreacje opływają kobiecą sylwetkę układając się w miękkie fałdy, a szarfy pozwalają idealnie dopasować sukienkę do sylwetki, podkreślając jej atuty. W efekcie powstają superkobiece sukienki, nadające się do noszenia od rana na plaży po wieczorne okazje. Łatwe do spakowania, idealne na dalekie i bliskie podróże oraz gorące wakacyjne wieczory.

[Not a valid template]

Butów do pokazu użyczyła marka KAZAR, natomiast biżuterię marka PANDORA. Patronat nad pokazem objął magazyn Show.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 안전바카라 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] Find More to that Topic: miastokobiet.pl/natalia-jaroszewska-warsaw-fashion-street/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ