Saturday, May 25, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / Naszyjniki z imionami ‒ co może oznaczać taka biżuteria?

Naszyjniki z imionami ‒ co może oznaczać taka biżuteria?

Jest jak wyzwanie, rzucone światu

Naszyjnik z imieniem

fot. Edgar Villora Escamez/Wirestock Creators

Naszyjniki z imionami od lat należą do najbardziej lubianych typów biżuterii. Stale trafiają do prezentowych pudełeczek, a posiadaczki nie rozstają się z nimi nawet na chwilę. Co stoi za magią imiennych naszyjników? Nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim znaczenia, jakie mają dla właścicielek. Przeczytaj i wykorzystaj tę wiedzę, wybierając biżuterię dla siebie lub dla bliskiej osoby

 

Otwarta, towarzyska właścicielka

Naszyjnik z imieniem pasuje do kobiety, która nie boi się nowych znajomości. Lubi, gdy ludzie ją kojarzą i chce im to ułatwić dyskretnie przemyconą informacją o imieniu. Nosząc taką ozdobę, nie musi się przedstawiać każdemu z osobna — byłoby to męczące, biorąc pod uwagę, ile nowych twarzy poznaje przy każdej sposobności. Poza tym, z takim naszyjnikiem żaden wzrokowiec nie zapomni, jak ma na imię jego posiadaczka.

 

Towarzystwo to Twój żywioł? Chcesz, by rzesza nowo poznanych ludzi zapamiętała Twoje imię od razu? Z taką biżuterią masz to jak w banku!

 

Problem z wyborem naszyjnika może się pojawić wtedy, gdy imię noszącej należy do oryginalnych. Są jednak w sieci sklepy, które wychodzą naprzeciw córkom kreatywnych rodziców! W Gal-art znajdziesz setki imiennych naszyjników ze stali chirurgicznej, a w kolekcji nie brakuje rzadko spotykanych mian ‒ sprawdź: https://www.gal-art.pl/category/bizuteria-ze-stali-chirurgicznej-naszyjniki/f__imie.

Oto kobieta pewna siebie!

Naszyjnik z imieniem to ozdoba spersonalizowana ‒ to właśnie to jedyne imię posiadaczki jest w centrum. Nie szlachetny kamień, nie grawerowane serduszko czy srebrny motylek. Imię, czyli wyraz, który jest najbliższy jej i jej sercu. Wyraz, który pojawia się w jej myślach, gdy słyszy pytanie: kim jesteś?

Noszenie swojego imienia na szyi to jasny sygnał — właścicielka wie, że każda jej cecha to atut, który warto pokazać światu. Imię jest z nią od dnia narodzin i będzie już na zawsze, więc czemu by nie wykorzystać go jako dosłowną ozdobę? Wystarczy sprawić sobie taki naszyjnik.

Właścicielkę cechuje głęboka więź z samą sobą. Uzewnętrznia ją, nosząc naszyjnik podkreślający własne ja ‒ a własne ja to najlepsza ozdoba kobiety z wysoką samooceną.

Posiadaczka wie, co w modzie piszczy

Ten typ biżuterii od lat nie wychodzi z mody ‒ nosząca go kobieta doskonale o tym wie. Traktuje naszyjnik jako stylowy dodatek pasujący do wszystkiego. Ma rację! Naszyjniki z imieniem, wykonane ze stali chirurgicznej w kolorze srebra lub złota, to po prostu uniwersalny wybór. Można je nosić samodzielnie albo potraktować jako bazę do bardziej urozmaiconej biżuteryjnej wariacji.

Jeśli mieć jeden naszyjnik, to właśnie taki. U minimalistki zastąpi cały kuferek naszyjników na różne okazje. Należysz do nich? Właśnie znalazłaś wisiorek, który założysz… raz na zawsze!

 

Oczywiście, by naszyjnik spełniał swoją dekoracyjną funkcję, musi być pięknie wykonany. Stawiaj na sprawdzonych sprzedawców, którzy umieszczają w swoich kolekcjach wyłącznie dopracowaną estetycznie biżuterię. Poszukując naszyjnika sprawdź wspomniany wyżej sklep internetowy Gal-art ‒ ma na koncie tysiące pozytywnych opinii (możesz się z nimi zapoznać na stronie sklepu).

Naszyjniki z imionami jako symbol przyjaźni

Nikt nie mówi, że naszyjnik musi przedstawiać akurat miano noszącej!

Przyjaciółki chętnie wymieniają się naszyjnikami ze swoimi imionami ‒ Ania nosi na szyi imię Kasi, Kasia nosi imię Ani. Ten swoisty podpis z jednej strony pokazuje światu więź między przyjaciółkami, a z drugiej, przypomina im o sobie nawzajem przy każdym spojrzeniu w lustro.

 

Warto wymienić się taką biżuterią, szczególnie jeśli dwie bliskie kobiety w najbliższym czasie czeka rozłąka. W ten sposób posiadaczki osłodzą sobie czas tęsknoty. Biżuteria to przedmiot osobisty. Ciągle pozostaje w kontakcie z ciałem właścicielki, w pewnym sensie uosabiając potężną relację. Uczucia przyjaciółki ciągle są przy niej, tak samo jak ten imienny wisiorek.

 

W trudnych chwilach przyjaciółki mogą złapać za wisiorki i fizycznie poczuć swoją bliskość. Z pewnością widziałaś coś takiego w filmach ‒ bohaterka posiadająca biżuterię o sentymentalnym znaczeniu chwyta ją, gdy myśli o tym, z kim jest powiązana.

Naszyjnik z imieniem jako symbol i wyróżnienie

Biżuteria z mianem córki, mamy, siostry czy babci to wspaniały prezent dla samej siebie, jak i dla osoby, z którą ozdoba jest powiązana. Nosząca naszyjnik będzie stale czuła przy sobie obecność najbliższej dzięki subtelnemu dotykowi metalu na skórze. Z kolei ta, której imię jest noszone, poczuje się niesamowicie wyróżniona. To akurat jej imię służy za ozdobę właścicielki naszyjnika, to je wybrała spośród całej biżuterii świata.

 

Jak byś się poczuła, gdyby bliska osoba oznajmiła, że od dziś jej szyję będzie zdobiło Twoje imię, a inne naszyjniki idą w odstawkę? Tak samo wyjątkowo poczuje się Twoja bratnia dusza!

Naszyjniki z imionami to nie tylko piękne ozdoby. To również symbol głębokiej więzi z samą sobą lub drugą osobą. Możesz traktować taką biżuterię jako ostateczne uzupełnienie stylizacji lub bazę, ponieważ pasuje do każdego ubioru. Estetyka, uczucia, praktyczność ‒ oto naszyjnik idealny!

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ