Wednesday, April 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Nasza recepta na Twoje niedoskonałości!

Nasza recepta na Twoje niedoskonałości!

Wiele kobiet kryje niedoskonałości skóry pod makijażem. Niesłusznie! Pozbądź się niedoskonałości raz na zawsze.

Wiele kobiet kryje niedoskonałości skóry pod makijażem. Niesłusznie! Wraz ze specjalistami warszawskiej Kliniki Medycyna Urody podpowiadamy, jak przy pomocy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej skutecznie radzić sobie z niesforną cerą.

klinika_medycyny_urody

Ważne jest, aby po rozwiązanie problemu zgłosić się o profesjonalną pomoc, gdyż często domowe sposoby mogą pogorszyć kondycję skóry lub być po prostu nieskuteczne. / fot. materiał prasowy

Profesjonalnie w klinice

Plamy, przebarwienia, zaczerwienienia, wypryski i blizny potrądzikowe dotyczą praktycznie każdej z nas. Kiedy kosmetyki i domowe zabiegi przestają wystarczać z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Do sprawdzonych metod niwelujących problemy skórne, należą: mezoterapia, peeling PRX-T®₃₃, PIXEL PEEL czyli połączenie kwasu TCA z w wykorzystaniem urządzenia do mikronakłuwania Dermapen czy też peeling Mandel 60+ z dodatkowymi substancjami rozjaśniającymi – lek. med. Katarzyna Rudolf-Urasińska z Kliniki Medycyna Urody.

Jaki peeling wybrać?

Mandel Peel 60+ to odmiana peelingu z wykorzystaniem kwasu migdałowego, szczególnie polecana przy przebarwieniach skórnych i walce z objawami fotostarzenia, kontrolowaniu skóry łojotokowej i trądzikowej. Mandel Peel sprawia, że skóra staje się oczyszczona i świetlista.
Peeling PRX-T®₃₃ to tzw. biorewitalizacja bez użycia igieł. Pozwala bez uszkodzenia skóry stymulować jej regenerację i ma działanie rozjaśniające. Sprawdzi się, kiedy problemem pacjenta są blizny zanikowe, utrata jędrności skóry, ślady po ospie wietrznej, liszajcu, jako profilaktyka procesu starzenia się skóry oraz wspomaganie w leczeniu melasmy i hiperpigmentacji. Ogromną zaletą zabiegu PRX-T®₃₃ jest możliwość wykonania go także w lecie oraz u osób w każdym wieku.
Pixel Peel to połączenie kwasu TCA z techniką Dermapen. Razem pomagają dokonać głębokiej regeneracji skóry i wykorzystać jej zdolność do samonaprawy. Zabieg Pixel Peel stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Znajduje zastosowanie u osób z głębokimi przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi i doskonale radzi sobie z tzw. skórą palacza.

Peeling indywidualnie dobrany

Ważne jest, aby po rozwiązanie problemu zgłosić się o profesjonalną pomoc, gdyż często domowe sposoby mogą pogorszyć kondycję skóry lub być po prostu nieskuteczne. Dopiero po rozpoznaniu potrzeb pacjenta można wybrać odpowiedni zabieg i preparaty. Taka indywidualna terapia pozwoli rozprawić się z większością niedoskonałości skóry. Faktem jest, że nowoczesne peelingi są jednocześnie delikatne i skuteczne. Wspomagają produkcję kolagenu i poprawiają elastyczność skóry. Pomagają pozbyć się nieestetycznych przebarwień i płytkich zmarszczek, doskonale redukują trądzik i zmiany potrądzikowe – lek. med. Katarzyna Rudolf-Urasińska z Kliniki Medycyna Urody.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ