Saturday, July 13, 2024
Home / Inne  / NAPNAPCAFE & wine zaprasza na Nadwiślańską 11

NAPNAPCAFE & wine zaprasza na Nadwiślańską 11

Dla tych, którzy znają nas ze Zwierzynieckiej i dla tych całkiem nowych, informujemy, ze jesteśmy już dla Was na Nadwiślańskiej vis a vis Cricoteki.

Dla tych, którzy znają nas ze Zwierzynieckiej i dla tych całkiem nowych, informujemy, ze jesteśmy już dla Was na Nadwiślańskiej vis a vis Cricoteki. Nasze nowe miejsce, charakteryzuje się nowoczesnym , industrialnym wystrojem i na pewno przypadnie Wam do gustu.

IMG_20150510_182620

Naszą intencją było stworzenie miejsca, gdzie można spotkać się w miłym towarzystwie, popracować w spokoju na komputerze (Wi-Fi), przejrzeć prasę, ale także oderwać się od codzienności i obejrzeć kolekcje ciekawych zdjęć, które zdobią nasze ściany.

Nie ograniczyliśmy się tylko do wnętrza – do dyspozycji naszych gości oddaliśmy także uliczny ogródek, z którego roztacza się widok na sąsiadujące z nami Bulwary Wiślane i inspirowany twórczością Tadeusza Kantora – nowy budynek Cricoteki.

Nasza specjalność, to idealnie przygotowana, prawdziwa włoska kawa ILLY – ulubiona kawa Włochów (z palarni illy Caffe z Triestu, uznawanej za najlepszą palarnię kawy we Włoszech), która gwarantuje uczynienie z picia kawy niezapomnianego przeżycia.
NAPNAPCAFE & wine to doskonale miejsce na śniadanie (możliwość zamówienia przez cały dzień), lunch, świeżo wypiekane bagietki z mnóstwem dodatków do wyboru, croissanty, sałatki i oczywiście pyszne słodkości – wszystko przygotowywane przez nas na miejscu. Nie można nie wspomnieć tu o naszej owsiance (najlepsza w mieście), którą wraz z innymi daniami z naszego menu przygotujemy dla Ciebie już od 8 rano (w weekendy od 9).

IMG_20150510_182725
Jeżeli jesteś zagorzałym rowerzystą , lub tylko sporadycznie wsiadasz na rower by odbyć weekendową przejażdżkę po Krakowie, NAPNAPCAFE & wine jest dla Ciebie idealnym przystankiem (niedaleko kładki Bernatka) – bezpośrednio przed lokalem znajdują się miejsca parkingowe dla rowerów.

Dla szukających odpoczynku i relaksu po wyczerpującym dniu, proponujemy zawsze chłodne prosecco i piwo oraz białe i czerwone wina ( w tym także BIO).
W naszej ofercie jest również organizacja imprez okolicznościowych (urodziny) spotkań towarzyskich czy biznesowych .

Jeśli się spieszysz, a chciałbyś zjeść Twoja ulubiona kanapkę, sałatkę, ciasto, czy po prostu wypić przyrządzoną przez nas pyszną kawę ILLY – zadzwoń do nas. Dzięki naszej usłudze drive – thru, przygotujemy i podamy Twoje zamówienie wprost do samochodu.
NAPNAPCAFE & wine to miejsce dla wszystkich – również dla Ciebie i Twojego czworonożnego przyjaciela.

Przyjdź do nas, spróbuj czegoś z naszego menu i zostań naszym wiernym klientem.

NAPNACAFE & wine
Kraków ul. Nadwiślańska 11/U17
tel: 512437377

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ