Home / Miasto Miłości  / Najsilniejsze afrodyzjaki, czyli co jeść przed seksem

Najsilniejsze afrodyzjaki, czyli co jeść przed seksem

Co powinny jeść kobiety, a co mężczyźni?

Co jeść przed seksem?

Menu pełne afrodyzjaków/ fot. materiały prasowe

Wszyscy doskonale wiemy, jak dieta wpływa na stan naszego zdrowia oraz ogólne samopoczucie. Czy jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że to, co jemy, może wpłynąć również na jakość naszego stosunku seksualnego i przeżywanych doznań? Sprawdźcie, jakie są najsilniejsze afrodyzjaki i co jeść przed seksem, aby czerpać z niego maksimum zadowolenia

 

Przez żołądek do serca – to wszystkim znane powiedzenie nabiera nowego znaczenia w odniesieniu do najsilniejszych afrodyzjaków, które mogą korzystnie wpłynąć na jakość doznań seksualnych. Co to jest afrodyzjak? Najprościej rzecz ujmując to produkt, co do którego istnieje przekonanie, że bezpośrednio wpływa na popęd seksualny, gdyż modyfikuje poziom hormonów płciowych. To również substancje, które w swoim składzie posiadają elementy, które pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie, zapewniając odpowiednie rozluźnienie. Czy afrodyzjaki działają oraz jak rozróżnić afrodyzjaki dla niej i dla niego? Podpowiadamy!

Najsilniejsze afrodyzjaki – co powinny jeść kobiety, a co mężczyźni?

Co jeść przed seksem, aby cieszyć się chwilami pełnymi uniesień? Afrodyzjaki to zarówno napoje, przyprawy, jak i konkretne produkty spożywcze, do których zaliczyć można niektóre owoce, warzywa, produkty mięsne, czy słodycze. Ich wpływ na doznania wynika ze składu, jaki posiadają. Produkty bogate w cynk, kwasy omega-3, witaminy z grupy B oraz witaminę C – to najsilniejsze afrodyzjaki naturalne przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dzięki nim ochota na stosunek się zwiększy, podobnie, jak otwartość na nowe doznania.

Co jeść przed seksem, czyli romantyczna kolacja dla dwojga

Zastanawiasz się, co jeść przed seksem, aby czerpać ze zbliżenia jak najwięcej radości i satysfakcji? Zaproś ukochaną osobę na romantyczną kolację, na którą złożą się najsilniejsze afrodyzjaki. Co powinno znaleźć się w menu? Afrodyzjaki dla niej i dla niego bywają wspólne, jednak istnieją produkty, które najlepiej działają wyłącznie na konkretną płeć. Jakie produkty są dedykowane dla kobiet, a jakie dla mężczyzn?

 

ostrygi – to najbardziej znany i najmocniejszy afrodyzjak. Nie tylko ze względu na dość erotyczny wygląd i sposób konsumowania, ale również na wysoką zawartość cynku, który bezpośrednio wpływa na popęd seksualny, zwłaszcza u mężczyzn, korzystnie działając na erekcję, wzmacniając ją.

steki – podobnie, jak ostrygi, tak i czerwone mięso jest skarbnicą cynku. Dla mężczyzn to najmocniejszy afrodyzjak wpływający na wzrost testosteronu, z kolei dla kobiet to składnik neutralizujący poziom prolaktyny, która może negatywnie wpłynąć na odczucia podczas zbliżenia.

łosoś – to źródło kwasów omega-3, które nie tylko wzmacniają organizm, ale również usprawniają krążenie krwi, co szczególnie ważne dla mężczyzn. Tłuste ryby to najsilniejsze afrodyzjaki również ze względu na to, że wpływają na poziom dopaminy odpowiedzialnej za dobre samopoczucie. Wszyscy doskonale wiemy, że odpowiedni nastrój jest niezbędny, aby mogło dojść do zbliżenia.

brzoskwinie – owoce, które w przekroju nie bez przyczyny przypominają kobiece miejsca intymne. Brzoskwinie również określane są jako najsilniejsze afrodyzjaki, ale tym razem głównie dla kobiet. Wszystko ze względu na to, że są bogate w witaminę C, która podnosi libido u pań oraz wspomaga pracę układu krążenia, co oznacza, że kobiety po ich spożyciu szybciej się podniecają, osiągając gotowość do zbliżenia.

płatki owsiane – przed Wami kolacja ze śniadaniem? Zaserwujcie sobie o poranku pełnowartościowy posiłek w postaci owsianki, a najprawdopodobniej przeżyjecie chwile uniesienia również na dzień dobry. Dlaczego? Płatki owsiane także określane są jako najsilniejsze afrodyzjaki naturalne dla obu płci. Ich spożywanie dla mężczyzn wiąże się z eliminacją zaburzeń erekcji, z kolei dla kobiet to produkt, który usprawnia przepływ krwi do łechtaczki, wzmacniając tym samym doznania. Odpowiedzialny za to jest związek zwany L-argininą.

Zastanawiasz się, co to jest afrodyzjak i czy afrodyzjaki działają? Jeśli masz obiekcje co do konkretnych produktów spożywczych, pamiętaj, że najsilniejsze afrodyzjaki to nie tylko jedzenie, ale również gadżety, które działają pobudzająco na wyobraźnię. Jesteś w związku otwartym na nowe doznania i poszukujesz czegoś, co będziecie mogli określić jako najmocniejszy afrodyzjak, który pozwoli Wam wejść na wyższy poziom przyjemności? Zabawki BDSM mogą okazać się idealnym rozwiązaniem. Akcesoria BDSM umożliwiają nie tylko odczuwanie nowych przyjemności, ale również dopuszczenie do głosu skrywanych dotąd fantazji i ich spełnienie.

Zadowolenie ze sfery seksualnej nie tylko korzystnie wpływa na związek, ale również ogólne samopoczucie partnerów. Jeśli chcecie wzmocnić relację, postawcie na najsilniejsze afrodyzjaki. Jeśli zastanawiacie się, co jeść przed seksem, powyższe propozycje pomogą Wam skompletować menu na randkę we dwoje. Na myśl o najsilniejszych afrodyzjakach naturalnych, do głowy przychodzi Wam pytanie – czy afrodyzjaki działają? Nie odpowiemy jednoznacznie na to pytanie, jednak zachęcamy do własnych testów, które z pewnością będą owocne.

 

 

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
2 komentarze
  • Avatar
    Nikola Janicka 12 stycznia, 2020

    Haha, ostatnie zdanie najbardziej zachęcające 😀 A w drugą stronę? Co obniża libido?

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach