Friday, June 21, 2024
Home / PARTNER MK  / Najnowsze trendy w pielęgnacji męskiej urody

Najnowsze trendy w pielęgnacji męskiej urody

Stare porzekadło mówi, że wystarczy, aby facet był trochę ładniejszy od diabła. Nowe trendy w kosmetyce dla mężczyzn, udowadniają, że jest inaczej.

Kosmetyki dla mężczyzn to dziś atrybut każdego zadbanego faceta | fot. mat. prasowe

Ekskluzywne kosmetyki dla mężczyzn i nowe trendy w pielęgnacji męskiej urody to tematy intrygujące dla obu płci. Stare porzekadło mówi, że wystarczy, aby facet był trochę ładniejszy od diabła. Rzecz w tym, że my – nowoczesne kobiety – jesteśmy coraz bardziej wymagające w tej kwestii. Skoro same dbamy o siebie od stóp do głów, chciałybyśmy mieć u boku zadbanego, atrakcyjnego faceta. To wcale nie próżność – to wymóg współczesności

Kosmetyki dla mężczyzn to dziś atrybut każdego zadbanego faceta | fot. mat. prasowe

Kosmetyki dla mężczyzn to dziś atrybut każdego zadbanego faceta | fot. mat. prasowe

W dzisiejszych czasach mężczyzna powinien dbać o siebie, jeżeli chce zachować odpowiednią pozycję społeczną, biznesową i towarzyską. I jeśli nie chce „odstawać” od swojej partnerki, która świadomie pielęgnuje własne piękno. Ale przez męskie dbanie o siebie rozumie się dziś znacznie więcej niż szybki prysznic, golenie twarzy i wizytę u fryzjera raz na jakiś czas. Od pewnego czasu obserwujemy rozruch w męskiej pielęgnacji, który wciąga się coraz większą liczbę mężczyzn. Często za radą swoich partnerek, które podsuwają im interesujące kosmetyki dla mężczyzn, ostatnio np. spektakularnej, kanadyjskiej marki 4VOO.

Żel pod oczy dla mężczyzn | fot. mat. prasowe

Żel pod oczy dla mężczyzn | fot. mat. prasowe


Aktor lub prezenter TV. Obalenie mitu zadbanego mężczyzny
Twierdzenia, że facet wyraźnie zadbany i wypielęgnowany musi być gejem, modelem czy aktorem odchodzi do lamusa. Dziś mężczyźni zachwycają aparycją z wielu innych powodów. Wymagają tego od nich pełnione funkcje, zadbane partnerki czy po prostu świadomość trendów obowiązujących na świecie.
Okazuje się, że dziś „prawdziwi faceci” nie tylko pielęgnują swoje męskie piękno za pomocą kosmetyków takich jak: maseczka do twarzy, żel pod oczy dla mężczyzny, peeling czy krem odmładzający. Nowocześni faceci robią sobie nawet męski makijaż – na co dzień lub okazjonalnie – korzystając z korektorów czy pudrów. Marka 4voo i w tym zakresie potrafi zaskoczyć ofertą.

4voo – nowe oblicze męskiego piękna. Wystarczy pokonać onieśmielenie
Pod maską męskiej obojętności na kwestie własnej urody kryje się pragnienie piękna. Wielu panów kwituje skupianie się na pielęgnacji ciała jako „niemęskie”. A w duchu prawie każdy z nich pragnie czuć się atrakcyjnym.

Maseczka Odmładzająca i Energetyzująca |fot. mat. prasowe

Maseczka Odmładzająca i Energetyzująca |fot. mat. prasowe

Pomóż swojemu mężczyźnie odkryć nowe obszary pielęgnacji. Możesz zacząć od wspomnianego wyżej Odmładzającego żelu Pod Oczy 4voo. Jest to ekskluzywny żel dla mężczyzn z klasą, który redukuje zmarszczki, efekt opuchniętych oczu i cienie pod oczami. Efekty widoczne od razu!

Dużą popularnością cieszy się również luksusowa Maseczka Odmładzająca i Energetyzująca 4VOO, stworzona z myślą o wymagających facetach. Maseczka jest bogata w składniki odżywcze, które intensywnie pielęgnują twarz i szyję mężczyzny.

Są również takie momenty, wielkie wyjścia i ważne spotkania, podczas których twój partner chce wypaść naprawdę rewelacyjnie. Aby odżywiona żelem odmładzającym skóra wokół oczu wyglądała wręcz nieskazitelnie, warto sięgnąć po specjalny kosmetyk do makijażu dla mężczyzn – Korektor Pewności Siebie 4VOO.
Korektor doskonale pokrywa cienie pod oczami, znamiona na skórze, zaczerwienienia, przebarwienia czy nawet tatuaże. Mężczyźni, którzy raz go użyli zwykle chcą już zawsze mieć go w zasięgu ręki.

Korektor Pewności Siebie

Korektor Pewności Siebie

Kosmetyki do golenia w wersji pirackiej – dla niepokornych mężczyzn z fantazją
Kolejnym, ciekawym trendem w pielęgnacji męskiej urody jest sięganie po kosmetyki i akcesoria, które oprócz najwyższej jakości oraz walorów pielęgnacyjnych dają mężczyźnie coś jeszcze – wartość dodaną w postaci poczucia „męskiej przygody”.

Doskonałym przykładem jest tutaj oferta łamiącej konwenanse marki Bluebeards Revenge, która wykreowała piracką linię kosmetyków i akcesoriów do golenia, dedykowaną dżentelmenom o zadziornym temperamencie. Panowie mogą sięgnąć po takie pirackie skarby jak: prawdziwe brzytwy, duże sztabki mydła, olejek do golenia, szampon dla pirata, pędzle czy zestawy akcesoriów. Produkty Bluebeards Revenge – dostępne w butiku Cincoterra.pl – sprawiają, że poranne golenie staje się piracką przygodą.
Część polskich mężczyzn już odkryło te nowe trendy i bez skrępowania korzysta z takich inspiracji nie kryjąc tego przed światem. Inni nabywają męskie kosmetyki i akcesoria pielęgnacyjne wciąż anonimowo, aby wypróbować to, o czym coraz więcej się mówi i pisze. Jeszcze inni mają szczęście w postaci partnerki, która lubi zadbać o nich od stóp do głów.

źródło: Cincoterra.pl
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ