Sunday, May 26, 2024
Home / Rozwój  / Biznes  / Najnowsze smartfony na raty 0% w sklepie Orange

Najnowsze smartfony na raty 0% w sklepie Orange

Coraz więcej korzystnych rozwiązań

Telefon na raty

fot. Adrienn / Pexels

Marzysz o najnowocześniejszym modelu telefonu, ale nie chcesz lub nie możesz wydać jednorazowo dużej sumy? W takim razie raty 0% to rozwiązanie idealne dla Ciebie – spłacasz wyłącznie kwotę za urządzenie, bez odsetek. Odwiedź sklep Orange, wybierz smartfon, opcję z abonamentem lub bez oraz ilość rat i ciesz się nowym sprzętem

 

Telefon na raty w Orange – jak to działa?

Rozpiętość cen smartfonów jest bardzo duża, im nowszy model, wyższa klasa wykorzystanych podzespołów czy nowocześniejszy design, tym więcej będzie on kosztował. Zakup smartofna może być więc sporym wydatkiem, który poważnie obciąży Twój domowy budżet. Dobra wiadomość jest jednak taka, że w sytuacji, w której nie możesz sobie pozwolić na zakup za gotówkę, opłatę za telefon rozłożysz na raty. Jest to rozwiązanie wygodne i korzystne.

 

W Orange możesz wziąć telefon na raty 0%. Oznacza to, że będziesz spłacać wyłącznie koszt urządzenia, bez odsetek (pod warunkiem że dokonasz spłaty w określonym w umowie czasie). Samodzielnie wybierasz liczbę rat – od 6 do 36. Sama procedura nie jest skomplikowana, Orange nie weryfikuje Twojej historii kredytowej.

Orange – telefony na raty w abonamencie

Decydując się na wzięcie smartfona na raty w Orange, masz do wyboru dwie opcje: ofertę z abonamentem lub bez umowy. W pierwszym przypadku czekają na Ciebie trzy plany komórkowe:

 

· Plan S z 30 GB internetu w telefonie za 55 zł miesięcznie.
· Plan M z 140 GB za 65 zł miesięcznie.
· Plan L z 600 GB za 85 zł miesięcznie.

 

We wszystkich pakietach będziesz mieć możliwość korzystania z sieci 5G, bezpłatnie otrzymasz też CyberOchronę zwiększającą Twoje bezpieczeństwo w razie cyberataków. Co więcej, jeśli jeden z Planów zamówisz online, zyskasz 1 miesiąc abonamentu za 0 zł.

Orange – telefony na raty bez abonamentu

Orange był pierwszym w Polsce operatorem, który zaoferował klientom możliwość zakupu telefonu na raty bez abonamentu. To doskonałe rozwiązanie, gdy zgubiłeś swój telefon, a nie chcesz czekać do podpisania kolejnej umowy, albo po prostu posiadasz kartę SIM i potrzebujesz urządzenia. Ta możliwość jest dostępna zarówno dla nowych, jak i stałych klientów.

Jeśli masz już abonament w Orange, smartfon na raty możesz dokupić w dowolnym momencie – nie musisz czekać do chwili odnowienia umowy. Ponadto zakup telefonu na raty nie spowoduje wydłużenia Twojej aktualnej umowy.

Smartfony na raty w sklepie Orange

Smartfony na raty 0% znajdziesz w salonach stacjonarnych oraz w sklepie Orange: https://www.orange.pl/esklep. W ofercie dostępne są modele wszystkich czołowych producentów, m.in. Apple, Samsung, Xiaomi, OPPO, HONOR, realme czy Motorola. Wśród nich znajdziesz też nowości, m.in.:

 

· Samsung Galaxy S23 Ultra 5G,
· Motorola razr 40 ultra 5G,
· Motorola moto g53 5G,
· Sony Xperia 10 V 5G,
· OPPO A98 5G 8,
· HONOR 70 5G,
· HONOR Magic5 Lite 5G,
· Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G.

 

Chcesz wymienić smartfon, ale nie masz ochoty wydawać jednorazowo dużej kwoty? Rozważ zakup telefonu na raty. Już teraz zajrzyj do sklepu Orange i wybierz jeden z wielu dostępnych modeli.

Artykuł sponsorowany
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ