Saturday, April 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Najlepszy prezent na rocznicę związku dla niego i dla niej

Najlepszy prezent na rocznicę związku dla niego i dla niej

Sprawdzamy oryginalne pomysły

prezent rocznicowy

Jak uszczęśliwić drugą połowę? / fot. materiały prasowe

Rocznica związku to bardzo ważne święto w życiu każdej kochającej się pary. Bez względu na to, czy obchodzimy dopiero pierwszy wspólnie spędzony rok, czy któryś z kolei, wydarzenie to wymaga odpowiedniej oprawy. Doskonałym dopełnieniem wspólnego świętowania będzie prezent na rocznice, który warto wręczyć ukochanej osobie w podziękowaniu za wspólnie spędzony czas. Jaki podarunek wybrać, aby zachwycić swoją drugą połówkę?

Dlaczego warto świętować każdą rocznicę związku?

Budowanie związku wymaga od obojga partnerów mnóstwo zaangażowania, zrozumienia i miłości. Tylko kochające się pary, które potrafią na każdym kroku okazywać łączące ich uczucie są bowiem w stanie przerwać małe i większe kryzysy oraz wspólnie podążać przez życie. Elementem, którego nie powinno zabraknąć w żadnym związku jest wspólne celebrowanie ważnych wydarzeń. Jedną z nich jest rocznica dnia, w którym para zdecydowała się iść przez życie już nie osobno, a razem.

 

Rocznica związku może być świętowana na rozmaite sposoby. Możemy ją uczcić zabierając swoją drugą połówkę za wycieczkę-niespodziankę, zorganizować dla niej uroczystą kolację tylko we dwoje lub podarować upominek, który swoim charakterem będzie bezpośrednio nawiązywał do historii naszej relacji. Spersonalizowany prezent na rocznicę docenią zwłaszcza osoby kochające oryginalne i niepowtarzalne podarunki z duszą, w których przygotowanie bliska osoba włożyła swój czas, wysiłek oraz serce. Jaki prezent na rocznice związku wybrać dla niej i dla niego?

 

portret

Stylowy portret / fot. Picarta

Personalizowany prezent na rocznicę związku dla niej

Kobiety to w większości przypadków bardzo sentymentalne osoby, które kochają wspomnienia. Uwielbiają wracać do wspólnych zdjęć oraz myśleć o radośnie spędzonych chwilach wraz z ukochaną osobą. Z tego powodu doskonałym prezentem rocznicowym dla niej będzie efektowna i oryginalna mozaika ze zdjęć. Taki podarunek doskonale nadaje się do powieszenia na honorowym miejscu w mieszkaniu.

 

Fotomozaika to zdjęcie główne, na które składają się setki innych wspólnych zdjęć. Do jej stworzenia można wykorzystać zarówno fotografie z początków relacji, jak i aktualne zdjęcia, które szczególnie lubimy oraz chętnie do nich wracamy. Do jej przygotowania wystarczy już 50 fotografii w cyfrowym formacie. Oryginalny kolaż złożony z setek a nawet tysiąca wspólnych fotografii pozwoli ukochanej ze wzruszeniem przypomnieć sobie wszystkie ważne chwile, których uczestniczyliśmy już jako para.

mozaika ze zdjęć

Mozaika ze zdjęć / fot. materiały prasowe

 

Oryginalny prezent na rocznice związku dla niego

Doskonałym prezentem na rocznicę związku dla mężczyzny będzie personalizowany podarunek, który nawiązuje do jego hobby. Jeśli nasz ukochany nie wyobraża sobie spędzać urlopu, wakacji i weekendów na kanapie przed telewizorem, a zamiast tego bez przerwy planuje kolejne wspólne wyjazdy, warto podarować mu mapę podróży! Występuje ona w 3 wariantach – do wyboru mamy mapę Polski, Europy oraz całego świata.

 

Dołączone do mapy kolorowe pinezki-beczułki pozwalają oznaczyć wszystkie już odwiedzone miejsca oraz planować kolejne wyprawy w nieznane. W zestawie otrzymujemy także długopisy oraz wybrane własne zdjęcia w formacie polaroid do przypięcia w miejsca, które mieliśmy już okazję zwiedzić. Mapa podróży to doskonały pomysł na prezent na rocznice dla dwojga ludzi, który nie wyobrażają sobie życia bez wspólnego zwiedzania i poznawania nowych miejsc oraz kultur.

 

źródło: Partner MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ