Tuesday, July 16, 2024
Home / Kultura  / Konkursy  / GŁOSOWANIE – wybierz najlepszą stylizację!

GŁOSOWANIE – wybierz najlepszą stylizację!

Miasto inspiruje kobiety. Zagłosuj na najlepszą stylizację, która wygra szkolenie dla personal shopper w Akademii Wizerunku Osa oraz publikację w magazynie Miasto Kobiet!

miasto kobiet konkurs

Miasto inspiruje kobiety. Ulice, kawiarnie, biurowce, tramwaje… Zagłosuj na najlepszą stylizację, która wygra szkolenie dla personal shopper w Akademii Wizerunku Osa oraz publikację w magazynie Miasto Kobiet!

miasto kobiet konkurs

Oddaj głos na najlepszą stylizację w konkursie „KOBIETA W MIEŚCIE

UWAGA! GŁOSOWANIE  ZOSTAŁO ZAKOŃCZONE 5 MARCA O PÓŁNOCY! GŁOSY ODDANE PO TYM TERMINIE NIE MAJĄ ZNACZENIA DLA KWALIFIKACJI DO II ETAPU
W galerii można głosować na kilka stylizacji, ale na każdą z nich można oddać TYLKO JEDEN głos z jednego numeru IP.

Agata P

Zdjęcie 1 z 35

Stylizacja konkursowa "KOBIETA W MIEŚCIE"


[Not a valid template]

Oceń artykuł
57 komentarzy
 • Ada 28 lutego, 2012

  W konkursie na stylizacje niestety nie mozna glosowac na niektore zdjecia. Dlaczego?

 • Ilona 28 lutego, 2012

  Padło na mnie, ktoś wie dlaczego? stylizacja za słaba? 😀

 • Ilona 28 lutego, 2012

  ale z różnych IP też się nie da 🙂 może coś się zawiesiło? 🙂

 • Ilona 28 lutego, 2012

  tak, tak, jestem nr 19 🙂 z mojego nr oddano jeden głos, to inni mnie zaniepokoili, że nie można na mnie zagłosować, ale może to oni coś namieszali 🙂 pozdrawiam 🙂

 • Berenika 28 lutego, 2012

  Wnioskuję o zdyskwalifikowanie stylizacji nr 14 – ewidentne złamanie zasad.
  W regulaminie jest informacja, aby przesłać jedno zdjęcie, a nie mix zdjęć. Uważam, że to nieuczciwe wobec pozostałych uczestniczek.

 • Dominika 28 lutego, 2012

  Zagłosowałam ale nie widzę teraz ilości głosów. Czy to jest jakiś globalny problem?

 • Dominika 28 lutego, 2012

  Np. Taka sytuacja nie dotyczy tylko stylizacji pierwszej, ponieważ raz odsyłacie do niej w linku http://www.miastokobiet.pl/najlepsze-stylizacje/ – i tutaj głosy widać i nawet można zagłosować (nie wiem, czy głosy się zliczają), a raz w linku http://www.miastokobiet.pl/najlepsze-stylizacje/?pid=2726 – gdzie już tych głosów nie widać.
  Miejmy więc nadzieję, że będzie widać wszędzie.

  Stylizacja 1, ma mój dodatkowy glos podczas testów 😉

 • Tadzisława 28 lutego, 2012

  nawet niezłe =D

 • Paulina 28 lutego, 2012

  coś jest jednak nie tak z głosowaniem, ponieważ mimo iż pierwszy raz weszłam na ten portal i ani razu nie głosowałam to nie mogłam zagłosować na zdjęcie przyjaciółki, nawet nie pokazało mi się pod jej zdjęciem 'głosuj’, gdy odświeżyłam stronę to pokazało jedynie komunikat „this IP alredy voted” a przecież nic nie naciskałam. bo mi się nie wyświetliła ta opcja ;/ a chyba samo wejście na linka ze zdjęciem nie jest głosowaniem, prawda?

 • Ada 28 lutego, 2012

  dokladnie ja mam to samo !!!!!!

 • Hana 28 lutego, 2012

  coś jest nie halo, bo na niektóre osoby, nie można zagłosować :/ nie widać okienka „głosuj”, dziwne :/

 • admin 28 lutego, 2012

  Paulino, Ado i Haniu, napiszcie, jakie macie łącza internetowe. Czy Wasze komputery są w sieci? Np. w pracy, w bloku, itp? Możecie mieć wspólne IP z innymi użytkownikami sieci, którzy głosowali. Stąd komunikat „this IP alredy voted”

 • Hana 28 lutego, 2012

  ja mam stałe łącze sieciowe w domu jednorodzinnym, nie sądzę, żeby ktoś się podpiął pod mój internet i wziął udział w tym konkursie 😀 no chyba, że nie znam własnych sąsiadów 😀 próbowałam w domu z 3 komputerów zagłosować i na każdym jest to samo :/ a nikt wcześniej nie wchodził nawet na tę stronę :/ a może ja nie rozumiem zasad funkcjonowania IP? 😀

 • Paulina 28 lutego, 2012

  u mnie też nie jest możliwe, by ktoś już głosował z mojego IP..

 • Paulina 28 lutego, 2012

  i w ogole z tego co widzę to wieeeeele osób ma ten sam problem co ja :/

 • Weronika S. 28 lutego, 2012

  A ja nie widzę ile osób oddało na moje zdjęcie swój głos 🙁

 • Ewelina 28 lutego, 2012

  Dla mnie zasady tego konkursu są trochę śmieszne,ponieważ w 1 turze liczy się ilość głosów na dana osobę czytaj ilość znajomych danej osoby,które na nią zagłosowały ,a nie liczy się pomysł,wizja,moda,najnowsze trendy ,tylko liczba głosów-trochę to chore.Nawet Panie powyżej w komentarzach piszą,”weszłam,żeby zagłosować na swoją przyjaciółkę”,według mnie taki konkurs nie powinien na tym polegać i nie takimi prawami się rządzić.Decyzje o tym ,które dziewczyny przechodzą do 2 tury powinny podjąć Panie,które ten konkurs organizują,ponieważ są obiektywne,a mogą wesprzeć się tylko opinią „internautów”czyli znajomych danej uczestniczki konkursu.Z tego co widzę są fajne i ciekawe stylizacje,a mają bardzo małą lub mała liczbę głosów,która nie daje im szansy przejść dalej i się wykazać ,a szkoda bo dużo stylizacji tych z większą ilością głosów się nie nadaje..

 • Hana 28 lutego, 2012

  Zgadzam się z Eweliną, zasady tego rodzaju konkursu powinny wyglądać troszeczkę inaczej, szczególnie, że nagroda jest nie byle jaka – profesjonalne szkolenie OSA to dla fashionistki inwestycja w siebie. Szkoda mi tych, którzy nie mają wielu znajomych, a widać, że mają wyczucie stylu. Wiadomo, że biorący udział w konkursie zna jego zasady i się na nie godzi, jednak moim zdaniem stylizacje powinna/powinny wybrać tylko i wyłącznie osoba/osoby z branży mody już w pierwszym etapie, jak to się odbywa np. w konkursach Karoliny Malinowskiej, a nie grono znajomych z portalu społecznościowego… I jeszcze te problemy z możliwością oddania głosu, a chciałam wesprzeć młodych-zdolnych, szkoda, bo tematyka jak najbardziej na tak 🙂

 • Ana 28 lutego, 2012

  Nie mogę oddać głosu na moją faworytkę ILONE G (nie ma okienka głosuj)!! Przy wszystkich pozostałych stylizacjach nie ma żadnych problemów. Proszę mi wytłumaczyć ten błąd.

 • Ala 28 lutego, 2012

  Ja tam nie wiem dziewczyny o co wam chodzi. Zagłosowałam bez problemu na 3 stylizacje, które mi się podobały i już.

 • Ewelina 28 lutego, 2012

  Idea konkursu i nagroda jest jak najbardziej trafiona,natomiast gorzej z organizacją.Samo przez się mówi fakt,że jedna osoba ma ponad 100 głosów,a druga tylko 17,czy 6..także wychodzi na to,że kto ma więcej znajomych i poinformował ich by zagłosowali w konkursie,ten przechodzi do drugiej tury.

 • Jessica 28 lutego, 2012

  No , ale konkursik bardzo fajny 😉 Świetny pomysł, mi się podoba. Ważne jest że w ogóle działa, a nie to, że ma drobne usterki.

 • Magda 28 lutego, 2012

  Na moje zdjęcie również nie mogą głosować moi znajomi… nie wiem, co jest grane?!

 • ada 28 lutego, 2012

  I właśnie te drobne usterki mogą komuś uniemożliwić wygraną!!!

 • ewcia 28 lutego, 2012

  Niektóre stylizacje fajne, Aleksandra W i Inez O (to ta z bagietkami) dla mnie the best. Ale Anna D to jakaś pomyłka chyba…

 • ewcia 28 lutego, 2012

  Dominika O też widzę fajna

 • Paula 28 lutego, 2012

  Potwierdzam, chciałam zagłosować na stylizację ze zdjęcia 14, jednak nie ma możliwości oddania głosu, a na żadne inne zdjęcie nie oddawałam. Lipa!

 • Halina Karwat 29 lutego, 2012

  Nie można głosować!

 • Anette 29 lutego, 2012

  Do kiedy można głosować?

 • Miasto Kobiet 29 lutego, 2012

  Do Pauliny, Ady, Hany, Magdy, Pauli
  Jeśli miałyście problem z głosowaniem to być może dlatego, że otrzymałyście link do galerii już po zagłosowaniu przez inną osobę.
  Spróbujcie wejść jeszcze raz na stronę: http://www.miastokobiet.pl/najlepsze-stylizacje/ otworzyć stylizację, która najbardziej się Wam podoba i teraz zagłosować.
  I napiszcie koniecznie, czy się Wam udało.
  Wszystko powinno działać

 • Kryśka 29 lutego, 2012

  Ania S najlepsza. Stylizacja bez sztuczności i nadęcia. Bardzo mi się podoba.

 • Hana 29 lutego, 2012

  Witam, dzisiaj wszystko gra i tańczy 😉 wczoraj mi się nie udało, a dzisiaj bez problemu zagłosowałam na moje faworytki 🙂 dziękuję miastu kobiet za interwencję techniczną! 🙂 trzymam kciuki za dziewczyny, niech wygra NAJLEPSZA … STYLIZACJA!!! 😉

 • Eilenn 1 marca, 2012

  Zgadzam się z powyższymi uwagami: wybierać w obu etapach powinny profesjonalistki, EWENTUALNIE głosy ważone ekspertów i użytkowników portalu. W tej chwili jest to konkurs pt. „Kto ma więcej znajomych”. Ponadto, niektóre stylizacje w żadnej mierze nie odzwierciedlają tematu: Kobieta w mieście-poranek.

 • Aleksandra T 1 marca, 2012

  Dziękuję 10 osobom, które mnie nie znają, że oddały na mnie głos 🙂 jest mi bardzo bardzo miło !! 🙂 Wszystkie stylizację biorące udział w konkursie są ciekawe, bo każda osoba ma inny styl 🙂

 • Manna 1 marca, 2012

  Czytam te komentarze i się zastanawiam, jak duże pokłady tolerancji muszą mieć w sobie pracownicy portalu (pomijam komentarze związane ze sprawnością przebiegu głosowania).
  Po pierwsze: „jest to konkurs pt. „Kto ma więcej znajomych””. Miastokobiet.pl to portal, który jak każdy inny, rządzi się swoimi „prawami”, a tego typu konkurs, ma na celu głównie jego popularyzację… Po drugie: „Wnioskuję o zdyskwalifikowanie stylizacji nr 14 – ewidentne złamanie zasad”, „konkurs nie powinien na tym polegać i nie takimi prawami się rządzić”, „niektóre stylizacje w żadnej mierze nie odzwierciedlają tematu: Kobieta w mieście-poranek”. Uwłaczanie kompetencjom prowadzących portal, jakoby nie potrafili sprawnie i uczciwie przeprowadzić takiegoż konkursu, jest bynajmniej niestosowne… Skoro organizatorzy zdecydowali się takie zdjęcia umieścić, to należy im za to podziękować i to uszanować. Jak widać, ilość kandydatek nie była nazbyt liczna…
  Po trzecie: „dużo stylizacji tych z większą ilością głosów się nie nadaje..”, „szkoda mi tych, którzy nie mają wielu znajomych, a widać, że mają wyczucie stylu” – jak mówi przysłowie „ładne jest to, co się komu podoba”, więc komentarze tego typu, są swego rodzaju zarozumialstwem lub po prostu bezmyślną niegrzecznością.
  Organizatorem i ostatecznym decydentem w tym konkursie jest „miasto kobiet”, więc może pozwolą Panie (być może Panowie), że to oni będą oceniać i wyciągać wnioski z przebiegu tego konkursu, który został przecież zorganizowany dla czytelniczek portalu, a nie przeciwko nim, dlatego może wyraziłyby Panie wdzięczność za sam pomysł, a nie tylko wytykały to i tamto, bo aż się człowiekowi odechciewa patrzeć… Rozumiem, że jest wolność słowa, ale są granice przyzwoitości…

 • AGNIECHA 2 marca, 2012

  Witam…zgadza się..do mnie też przychodzą informacje, iż jest problem z głosowaniem…po prostu się nie da…nie wiem dlaczego..to chyba bardzo nie fair…przykre………

 • Anka 4 marca, 2012

  A wiecie, co mnie się najbardziej podoba w tych zdjęciach? Że są zarówno szczupłe jak i grubsze babeczki, młode i w wieku mojej mamy. To jest naprawdę fajne!

 • Aleks 4 marca, 2012

  Czy głosowanie jest do północy z 4/5 marca czy z 5/6 marca?

 • Kika 4 marca, 2012

  Do północy z 5/6 i w dniu 06.03 będzie miało miejsce ogłoszenie wyników.

 • Kat 5 marca, 2012

  Ja tez nie moge zaglosowac, a jeszcze na zadne zdjecie nie glosowalam! To jakas ustawiona sciema!

 • admin 5 marca, 2012

  Kat, jak widać po liczbach pod zdjęciami, oddano już kilka tysięcy głosów, co wskazuje na to, że da się głosować. I na te kilka tysięcy głosów tylko kilka osób zgłaszało (w pierwszym dniu głosowania), że ma problem (który został bardzo szybko zidentyfikowany i usunięty).
  Opisz swój problem, to może zaradzimy/wyjaśnimy Ci, jak głosować, żeby było to skuteczne

 • Emi 5 marca, 2012

  Głosowanie miało być do północy, pomimo tego, że już jest 00.20 to nadal można głosować. Czy głosy oddane po północy również będą brane pod uwagę?

 • Emi 5 marca, 2012

  Chyba coś jest nie tak z serwerem skoro mój wcześniejszy post był napisany o 00.20 czyli już 6 marca, a data przy nim to 5 marca?

 • marketing analysis toolkit 13 listopada, 2019

  … [Trackback]

  […] Information to that Topic: miastokobiet.pl/najlepsze-stylizacje/ […]

 • 온라인카지노 20 listopada, 2019

  … [Trackback]

  […] Read More on that Topic: miastokobiet.pl/najlepsze-stylizacje/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ