Sunday, April 21, 2024
Home / Rozwój  / Psychologia  / Kto jest najgorętszym mężczyzną 2016 roku?

Kto jest najgorętszym mężczyzną 2016 roku?

Już za chwilę kobiety zdecydują który z panów zasługuje na miano najseksowniejszego.

100 najseksowniejszych facetów ranking

Kobiety wybierają najgorętsze ciacha roku / fot. materiały prasowe

Rusza TOP 100 Facetów do Zaadoptowania, czyli 4. edycja rankingu, w którym ostatnio wygrał Ekskluzywny Menel. Kobiety wybierają najwspanialszych polskich mężczyzn. Już dzisiaj możesz głosować na dziennikarzy i ludzi mediów.

100 najseksowniejszych facetów ranking

Kobiety wybierają najgorętsze ciacha roku / fot. materiały prasowe

TOP 100 Facetów do Zaadoptowania to wyjątkowy ranking, w którym najprzystojniejszych, najbardziej ujmujących i utalentowanych mężczyzn wybierają wszystkie Polki. Głosują w pięciu kategoriach zmieniających się co tydzień: ludzie mediów, muzycy, aktorzy, sportowcy, blogerzy. Głosować można od 5 września na stronie www.100facetow.pl. Śledząc hashtag #100facetów w social mediach, można się też dowiedzieć, kto wysuwa się na prowadzenie.

W tym roku do rankingu dodano parę zagranicznych nazwisk. Ekipa ZaadoptujFaceta.pl nie mogła przecież pominąć międzynarodowej klasy utalentowanych przystojniaków takich jak oskarowy Leonardo DiCaprio czy Ryan Gosling. Nie zabraknie również Anglika, Davida Beckhama czy amerykańskiego idola Jimmy Fallon. Czy pokonają Polaków?

Reprezentacja rodzimych facetów jest również nader silna. Dawid Ogrodnik uważany jest za jednego z najzdolniejszych polskich aktorów młodego pokolenia. Podobnie Maciej Musiał czy Maciej Stuhr – wszyscy oni zmierzą się o prymat wśród aktorów. W rankingu nie zabraknie koneserów mody: Grzegorza Krychowiaka i zeszłorocznego zwycięzcy, Kamila Pawelskiego. Fankom twardych mężczyzn do gustu na pewno przypadnie ten, który powstrzymał Ronaldo – Michał Pazdan, święcący triumfy po programie „Agent” Tomasz Oświeciński czy „nasz człowiek” w NBA, Marcin Gortart.

Wydaje się, że duże szanse w tym roku mają też Dawid Podsiadło, Czesław Mozil, Kuba Wojewódzki i zawsze popularni twórcy Abstrachuje.

Głosowanie rozpoczyna się 5 września. Patronem medialnym TOP 100 jest miesięcznik Cosmopolitan, a współorganizatorem ZaadoptujFaceta.pl – jedyny portal i aplikacja randkowa, na której stosunek mężczyzn do kobiet to 50/50, pełnia władzy należy do płci pięknej, a interesujący koncept na „internetowy butik z mężczyznami” pokochało już 12 milionów użytkowników na świecie!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ