Monday, April 22, 2024
Home / Moda  / Najgorętsze trendy tej jesieni? CATERINA zna odpowiedź

Najgorętsze trendy tej jesieni? CATERINA zna odpowiedź

W tym sezonie królować będzie

Jesienna kolekcja marki Caterina / fot. materiały prasowe

CATERINA to marka stworzona z myślą o kobietach, które cenią sobie styl i najwyższą jakość w każdej dziedzinie życia. CATERINA to stylowe projekty, doskonałe krawiectwo oraz najlepszej jakości tkaniny. Firma od ponad dwudziestu pięciu lat ubiera Polki i przez ten czas zyskała miano lidera na rodzimym rynku mody damskiej. Na każdy sezon projektanci CATERINA kreują nowe propozycje zgodne ze światowymi trendami

 

Jaka jest tegoroczna jesień i zima wg CATERINA?

 

Ten sezon zdecydowanie należy do kraty. W różnorodnych wydaniach pojawia się ona na rozmaitych elementach kolekcji CATERINA. Tą o dużym wzorze odnajdujemy na płaszczach i kurtkach, a delikatniejsze desenie goszczą na kostiumach, garniturach, spodniach, spódnicach, a także dodatkach.

 

Komplet w kratę Caterina

Tego sezonu królować będzie krata! / fot. materiały prasowe

 

W kolekcji oprócz obowiązkowych czerni, bieli i szarości swoją mocną pozycję zaznaczają zdecydowane w nasyceniu barwy tj. czerwony, turkusowy, żółty, kobaltowy, miedziany, lila oraz niebieski. Wystarczy jeden element o takim kolorze, żeby cała stylizacja nabrała energii i modnego charakteru.

 

Kobaltowy płaszcz jesienny

Akcent kolorystyczny doda wyrazu / fot. materiały prasowe

 

Must have jesienno-zimowej szafy to oczywiście płaszcz, który zawsze doda szyku i elegancji. W najnowszej kolekcji CATERINA do wyboru mamy płaszcze na różne figury w kilkunastu odsłonach kolorystycznych. Na te najchłodniejsze dni znajdziemy także puchowe i pikowane kurtki w bardziej casualowym wydaniu.

 

Płaszcz w kratę Caterina

Tego sezonu królować będzie krata! / fot. materiały prasowe

 

Projektanci CATERINA i w tym sezonie zaprojektowali kilka wersji charakterystycznego dla marki, kostiumu typu channel, która pojawia się w przeróżnych wzorach i barwach.

 

CATERINA ma wiele twarzy i potrafi zaskakiwać. Na wyjście proponuje błysk i koronki, a na co dzień klasyczne sukienki, ołówkowe spódnice i bluzki w modne, mocne desenie.

 

Wieczorowa stylizacja Caterina

Wieczorową porą / fot. materiały prasowe

 

Bo przecież każda kobieta jest inna, a zarazem wyjątkowa, jak CATERINA.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ