Thursday, May 30, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / 3 najgłośniejsze rozwody minionego roku

3 najgłośniejsze rozwody minionego roku

Dla nich Walentynki nie będą szczęśliwe!

Walentynki z nutą goryczy spędzą ci, których związki zakończyły się w minionym roku. / fot. Pixabay

Wraz ze zbliżającymi się Walentymi coraz więcej miłości krąży w powietrzu. Przypominają nam o niej bombonierki i kwiaty powoli zalewające sklepy przed czternastym lutego. Choć nie każdy z nas chce brać udział w powszechnej komercjalizacji miłości, zdaje się, że niewiele możemy zrobić, by od tego uciec. Walentynki z nutą goryczy na pewno spędzą ci, którzy w 2016 roku zakończyli swoje długoletnie związki. Jedni zrobili to z klasą i elegancją, inni obrzucając się oszczerstwami i w atmosferze medialnej wrzawy. Oto trzy najgłośniejsze rozwody minionego roku

Kadr z filmu „Nad morzem” (2015), reż. Angelina Jolie, Universal Pictures

Kadr z filmu „Nad morzem” (2015), reż. Angelina Jolie, Universal Pictures

1) Angelina Jolie i Brad Pitt

The chemistry of romantic Love❤️ #iloveyou#bradpitt#angelinajoliepitt#angelinajolie#brangelina#mrandmrspitt#mrandmrssmith#love#passion#truelove#sexy#hot#beautiful#couple

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Brad Pitt & Angelina JoliePitt (@brangelinaofficial)

Zakończenia tego związku nie spodziewał się nikt. Para stanowiąca wzór zgranego małżeństwa i spójnej rodziny, w minionym roku zakończyła swój związek. Był to bardzo burzliwy rozwód, któremu towarzyszyło wiele plotek i sensacji. Para zatrudniła prywatnego sędziego, tak aby cała sprawa była wolna od medialnego szumu, co oczywiście nie zakończyło domysłów. Angelina walczyła o uzyskanie pełnego prawa opieki nad dziećmi, co rozwiązano ugodą, w ramach której Brad może widywać dzieci, po przeprowadzaniu badań na obecność alkoholu i narkotyków. Całej sprawie towarzyszą wciąż napływające informacje o pogarszającym się stanie zdrowia i zaburzeniach odżywiania Jolie. Aktorka waży podobno tylko 34 kilogramy! Od 15 września para nie jest już małżeństwem. Atmosfera skandalu na pewno nie pomaga Angelinie i Bradowi w pokojowym rozstaniu się i ponownym układaniu swojego życia.

2) Amber Heard i Johnny Deep

THE couple. Amber and Johny are so cuteee?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ️️Amber Heard ️ (@amberheard_)


„Nasz związek był intensywny, czasami ulegał wahaniom, ale zawsze łączyła nas miłość” – pisze para w oświadczeniu po rozwodzie. Zaledwie po 15 miesiącach burzliwego małżeństwa Amber Heard i Johnny Deep postanowili się rozstać. Rozwód okrzyknięty jednym z najgłośniejszych ostatnich lat naznaczony był wieloma plotkami i skandalami. Amber miała żądać od Deepa połowy jego majątku – około 400 mln dolarów!, samochodu marki Range Rover, luksusowego apartamentu w Los Angeles, a także wyłącznej opieki nad dwoma Yorkami pary. Heard donosiła jakoby aktor znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, na dowód czego przedstawiała zdjęcia siniaków. Para w końcu wypracowała porozumienie, które kosztowało Deepa 8 milionów dolarów, z czego 7 otrzymała Amber, a reszta przeznaczona została na pokrycie kosztów procesu.

3) Anja Rubik i Sasha Knezevic

Nasza ambasadorka @anja_rubik została laureatką nagrody #ELLEstyleawards2014 #esa2014 w kategorii #ikonastylu ?Jesteśmy dumni ! Gratulujemy Aniu ???

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika APART (@bizuteriaapart)

Doniesienia o problemach w związku pary pojawiały się na długo przed ich rozwodem. By ratować małżeństwo Anja i Sasha zdecydowali się na separację, po której na krótko wszystko wróciło do normy. Para spędziła nawet razem święta i wyjechała na wspólne wakacje. Niestety, relacji nie udało się już uratować. Jak mówi jednak Rubik: „Nieprawdą jest, że się kłócimy, jesteśmy w ogromnej przyjaźni”. Relacje biznesowe pomiędzy małżeństwem dodatkowo utrudniały rozstanie, wspólnie prowadzą bowiem pismo „25”. Dla Anji i Sashy ważna była dyskrecja i rozstanie w pokoju.

Maria Pruszyńska

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ