Monday, July 22, 2024
Home / PARTNER MK  / Najdziwniejsze trendy w stylizacji rzęs. Przetestujesz?

Najdziwniejsze trendy w stylizacji rzęs. Przetestujesz?

Hity czy kity?

Zaszalejesz? / fot. materiały prasowe

Maskara i doklejane sztuczne rzęsy to za mało? Postaw na niekonwencjonalne sposoby na podkreślenie swojego makijażu. Te rzęsy sprawią, że nie pozostaniesz niezauważona. Oto najdziwniejsze trendy w stylizacji rzęs.

Zaszalejesz? / fot. materiały prasowe

Moda bywa zaskakująca i nie zawsze podążanie za nią jest odpowiednim pomysłem. Niektóre z pomysłów projektantów i producentów gadżetów kosmetycznych nadają się co najwyżej na karnawał. Warto jednak wiedzieć, co może zaskoczyć nas na ulicach za kilka lub kilkanaście lat. Niektóre trendy w stylizacji rzęs są naprawdę zaskakujące!

Sztuczne rzęsy LED

Świecące rzęsy? Czemu nie? Na rynku od niedawna dostępne są sztuczne rzęsy stworzone z LED-owych włókien, które naprawdę przyciągają uwagę. Są kolorowe, świecą, pulsują i migoczą – zupełnie jak lampki choinkowe. Co ciekawe, kupić możemy nawet świecące rzęsy LED, które są interaktywne tzn. mogą migotać w rytm tańca lub podskoków. Jak znalazł na imprezę.

Tęczowe rzęsy

Kolejna propozycja to rzęsy w kolorach tęczy. Przyciągają uwagę przede wszystkim feerią barw. Efekt jest naprawdę ciekawy, a można go uzyskać na dwa sposoby – doklejając sztuczne tęczowe rzęsy lub malując naturalne we wszystkie kolory tęczy. W drugim przypadku stylizacja rzęs jest dużo bardziej czasochłonna i wymaga użycia różnokolorowych maskar.

Sztuczne rzęsy… na odwrót

Idealna propozycja dla hipsterów. Przyklejanie sztucznych rzęs na odwrót z pewnością nie wpisuje się w mainstreamowy nurt. Po co to robić? Dla ciekawego, niebanalnego efektu, który z pewnością zaskoczy niejedną osobę. Zamiast przyklejać poszczególne kępki do linii rzęs ich złączeniem, wystarczy je odwrócić. Efekt pajęczynowych nóżek niektórym może się spodobać.

Bożonarodzeniowe rzęsy

Opcja doskonała dla tych, którzy lubią świecidełka i zarażanie świątecznym klimatem. Co jest do tego potrzebne? Trochę resztek z choinkowych ozdób i klej do sztucznych rzęs. Wystarczy dokleić do swoich rzęs cienkie paski choinkowego łańcucha, trochę brokatu albo miniaturowe cyrkonie na ich końcach. Kto powiedział, że rzęs nie można przyozdobić tak, jak choinki?

Uwaga!

Warto jednak pamiętać, że wszystkie niekonwencjonalne zabiegi i dziwne trendy w stylizacji rzęs mogą być dla nas szkodliwe. To ciekawa opcja na jeden raz, ale noszone częściej stanowią ogromne obciążenie dla naturalnych rzęs. Ratunkiem może się wtedy okazać wyłącznie odżywka do rzęs, która wzmocni, zregeneruje, uelastyczni i zapobiegnie wypadaniu rzęs. Stosowana regularnie przyspiesza wzrost, ochrania przed uszkodzeniami i optycznie zagęszcza rzęsy.

 

Oceń artykuł
2 komentarze
  • Młodzi na Dorobku 27 stycznia, 2018

    Gdyby od tego zmarniały Wam te rzęsy to ta kuracja je z pewnością odbuduje: https://mlodzinadorobku.pl/skuteczna-kuracja-na-rzesy-kerabione/

  • maskary do rzęs 21 września, 2018

    Moim zdaniem nie trzeba przedłużać rzęs aby ladnie wygladały. Jeśli ma się dobra maskarę to można bardzo dobrze pomalować nią rzesy przez co stają się optycznie gęściejsze i dłuższe. Ja od zawsze własnie w taki sposób „przedłużam” rzęsy. Wyglada to przede wszystkim bardziej naturalnie niz takie doczepione 🙂

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ