Tuesday, March 5, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Najciekawsze stylizacje kwietnia w konkursie „Stylowe Zakupy”

Najciekawsze stylizacje kwietnia w konkursie „Stylowe Zakupy”

Podsumowanie kwietniowe projektu Stylowe Zakupy.

fot. materiał prasowy

Na wstępie pragnę podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za wspaniałą zabawę. Fantastycznie, że każdy z Was ma swoje spojrzenie na modę. Nowocześnie, romantycznie czy na luzie. Każda stylizacja jest inna i każda coś w sobie ma. Tym razem zwróciłam uwagę na trzy wyjątkowe kobiety.

JUSTYNA- ROMANTYCZNA
Romantyczny styl to nie tylko sposób na niepowtarzalny wygląd, ale także zwrócenie uwagi. Wystarczą jasne, pastelowe kolory, biżuteria, która dodaje uroku, naturalnie rozwiane włosy, kwiaty i jest uzyskany efekt delikatności. Taka stylizacja robi wrażenie nie tylko na spacerze, ale i podczas romantycznej randki. Pastelowy róż pozwala nadać romantyczny wygląd, dopełniając stylizację.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

MAŁGORZATA- EKSCENTRYCZNA I KOBIECA
Małgorzata jest ekscentryczna, kobieca i pełna energii. Zwraca uwagę ciekawym połączeniem barw. Szpilki, kurtka  i niebieska spódnica to inspirujące trio, które jest nie tylko efektowne, ale i bardzo zmysłowe

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

KRYSTYNA- NA SPORTOWO
Krystyna udowadnia nam, że sportowe ubrania nie muszą być nudne. Wszystko zależy tylko od nas. Klasyczna, ale wyrazista kurtka, odpowiedni fason spodni, szal i mamy stylizację, która jest wygodna, funkcjonalna i stylowa. Okazuje się, że mało trzeba, żeby wyglądać dobrze.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

W tym miesiącu wybieram stylizację w romantycznym stylu i najbardziej oczarowała mnie Justyna.

fot. materiał prasowy

fot. materiał prasowy

Dorota Wróblewska
www.dorotawroblewskablog.pl
www.facebook.com/blogDW

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ