Friday, March 1, 2024
Home / Kuchnia  / Najbardziej popularne lodówki w 2021 roku

Najbardziej popularne lodówki w 2021 roku

Lato za pasem, warto się upewnić, że nasza chłodziarka jest wystarczająco niezawodna. Bo jeżeli nie

Lodówki miejsce na owoce

Nowoczesne lodówki dysponują obszernym miejscem na owoce i warzywa / fot. Adobe Stock

Najpopularniejsze lodówki nie są uznawane za takie przez przypadek. Decyduje jakość, producent, cena, funkcjonalności ‒ odpowiednie złożenie tych elementów daje w wyniku lodówkę chętnie kupowaną, taką, która ma powodzenie na rynku. Pokażmy kilka bestsellerowych modeli lodówek, które zasłużenie cieszą się ogromną popularnością

 

Najbardziej popularne marki

Najpopularniejsze lodówki ‒ zacznijmy ten przegląd od modelu Samsung RB34T652EBN Nofrost. Tu współczynnik ceny do jakości jest wyjątkowo korzystny. Otrzymujemy wraz z zakupem pełny No Frost, elegancję i wielką funkcjonalność. To jeden z topowych obecnie modeli lodówek. Zastosowane technologie należycie dbają o nasze produkty spożywcze ‒ to jeden ze sprawdzonych modeli, który bez wątpienia znajduje się na szczytach popularności.

 

Podobnie jest w przypadku lodówki Beko RCNA406E40ZXBRN Inox. Wzornictwo na najwyższym poziomie, gwarancje producenta, wszystko, czego wymagamy od dobrej lodówki w dobrej cenie. Lodówka pracuje cicho i oszczędza energię. Technologia Everfresh+ szczególną opieką otacza przechowywane warzywa i owoce. Znajdziemy tu też miejsce na butelki, a oświetlenie wewnętrznych półek, ułożonych w bardzo przemyślany sposób, jest po prostu znakomite. Model wart polecenia.

 

W średnim, a więc najbardziej popularnym przedziale cenowym, należy także wymienić LG GBF61BLHMN. Mimo niewygórowanej ceny mamy możliwość sterowania głównymi funkcjami za pośrednictwem smartfona ‒ łatwo i wygodnie. Przejrzysty ekran na drzwiach lodówki informuje nas o wszystkim, co związane z jej działaniem. Lodówka ta szczyci się wyjątkowo cichą pracą.

Lodówki Haier

Haier to znana i uznana firma, od której możemy spodziewać się prawdziwej jakości w świetnych cenach. Lodówki Haier są obecnie bardzo trafnym wyborem. Jedną z najpopularniejszych i najlepszych lodówek tej firmy jest Haier A3FE742CGBJ Nofrost. Cena na każdą kieszeń. Wspaniałe wykończenie z dbałością o detale. Prawdziwie nowoczesne wzornictwo. A „pod spodem” niezawodne systemy, czuwające nad higienicznym i długotrwałym przechowywaniem dosłownie każdego rodzaju pożywienia. To nie przesada, bowiem lodówka używa specjalnego systemu przeciw bakteriom, dzięki któremu zawsze zjadamy świeże i czyste posiłki. Wnętrze jest pojemne i zaprojektowane z myślą o wykorzystaniu każdego skrawka przestrzeni. Wyświetlacz na drzwiach pozwala na wprowadzenie własnych ustawień działania lodówki, a specjalna szuflada Myzone ułatwia wiele w kuchni ‒ możemy parametry przechowywania w niej produktów dostosować do indywidualnych lub rodzinnych potrzeb.

Lodówki Bosch

W świecie AGD lodówki Bosch to już prawdziwa legenda. Bosch raz po raz zdobywa nagrody za innowacyjność i doskonałość swoich lodówek. Bardzo popularna okazuje się być lodówka Bosch KGN39MLEA Nofrost. Nie bez powodu. Trudno znaleźć drugi model lodówki w tak dobrej cenie, który utrzymywałby tak wysoką jakość. Ta lodówka przynosi nam oszczędności w rachunkach za prąd. Jej sterowanie jest rozbudowane i niezwykle łatwe. Doskonała regulacja poziomu wilgotności służy długotrwałemu przechowywaniu pokarmów. Łatwo tę lodówkę wkomponować w dowolne miejsce kuchni. Szczególną uwagę zwrócono na przechowywanie owoców i warzyw, co może zainteresować wegetarian, lecz model ten jest godny polecenia dla każdego bez wyjątku.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ