Wednesday, May 29, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / NAH-NU na MQ Vienna Fashion Week

NAH-NU na MQ Vienna Fashion Week

Jest się czym pochwalić. Sukces krakowskiej projektantki Katarzyny Skorek na tegorocznym MQ Vienna Fashion Week.

Krakowska projektantka mody Katarzyna Skorek właścicielka marki NAH-NU zaprezentowała swoją premierową kolekcje SS 2015 na tegorocznym MQ Vienna Fashion Week.

MQ Vienna Fashion Week 2014

Pokaz odbył się w jakże prestiżowym i twórczym miejscu jakim jest MuseumsQuartier w Wiedniu. / fot. Thomas Lerche

Projektantka tak mówi o swojej pracy: Każda kolekcja jest poszukiwaniem niepowtarzalnych doznań artystycznych. Ich źródłem i początkiem są podróże po miejscach pełnych ducha i zmysłowości. Każda podróż w abstrakcyjne kulturowo i estetycznie miejsca, przesycone zupełnie nieznaną energią pozwala mi poszukiwać sensu tworzenia i kreacji. W nowych nieznanych przestrzeniach odnajduje prawdziwą autentyczność form, utwierdzającą słuszność poszukiwania naturalnej prostoty i minimalizmu. Staram się nie traktować mody dosłownie, lecz jako sztukę. Stroje stają się dla mnie obiektami, a nie ubraniami. Moda jest dla mnie środkiem wyrazu i ekspresji. Kolekcje które powstają, są nieodzownie związane z moją potrzebą podróżowania, a kolejne miejsca stają się inspiracją, pierwszym szkicem, moim nowym projektem. – Katarzyna Skorek.

NAH-NU Kolekcje Katarzyny Skorek można znaleźć w wielu butikach dla polskich projektantów w głównych miastach w Polsce – (w Krakowie, w butiku IPM Design w Pasażu 13). Ubrania marki NAH-NU są również dostępne i prezentowane w butikach w Austrii i Wielkiej Brytanii.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ