Saturday, October 23, 2021
Home / Kultura  / Nadchodzi wieczór tylko w babskim gronie!

Nadchodzi wieczór tylko w babskim gronie!

Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu „Zanim się pojawiłeś”

Ladies Night już 9 czerwca !

Kobiece kino z mnóstwem niespodzianek i przedpremierowym pokazem filmu? To musi być Ladies Night! Rozsiądź się wygodnie w kinowym fotelu, zapomnij o wszystkim i przeżyj niezwykłe chwile w towarzystwie przyjaciółek i genialnych aktorów. Cinema City Bonarka zaprasza już 9 czerwca 2016 r. na kolejną odsłonę Ladies Night. Wyśmienity nastrój zapewni przedpremierowy pokaz romantycznego do granic możliwości filmu Zanim się pojawiłeś. Nie czekaj! Przeżyj cudowny wieczór z Cinema City

Ladies Night już 9 czerwca !

Ladies Night już 9 czerwca !

Żyj odważnie! Żyj do utraty sił! Po prostu żyj! „Zanim się pojawiłeś” to niezwykle piękna opowieść o prawdziwej miłości, życiu i poświęceniu. W ekranizacji bestsellerowej książki autorstwa Jojo Moyens zobaczymy znaną z kultowej „Gry o Tron” Emilię Clarke (Daenerys Targaryen) oraz szalenie przystojnego Sama Claflin, uwielbianego przez grono wiernych fanek za rolę czarującego Finnicka Odaira z „Igrzysk śmierci”.

„Zanim się pojawiłeś” to film, na który czeka spore grono kinomanów. Do tej pory historia ekscentrycznej i dość niezwykłej osóbki – Louisy „Lou” Clark (Emilia Clarke) oraz niedostępnego i cynicznego do granic możliwości Willa Traynora (Sam Claflin) zdobyła już serca milionów czytelników na całym świecie. Teraz czas na widzów! Lou mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i do końca nie wie, co zrobi ze swoim życiem, dopóki nie pojawia się w nim Will. Młody, bogaty bankier, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat stracił sens życia. Lou postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga… droga pełna szczęścia! Czy im się uda? Czy spotkają po drodze miłość? O tym będzie się można przekonać już 9 czerwca podczas Ladies Night!

Oprócz przedpremierowego pokazu „Zanim się pojawiłeś” wszystkie panie mogą spodziewać się góry prezentów i niespodzianek. O dobry nastrój zadbają zaproszeni eksperci od urody i zdrowia, którzy zdradzą sekrety długowieczności i piękna. Podczas Ladies Night będzie można również powalczyć o atrakcyjne nagrody! Najbliższe kobiece kino w Cinema City Bonarka startuje już 9 czerwca o godzinie 19:30!

Szczegóły na stronie www.cinema-city.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach