Wednesday, April 24, 2024
Home / PARTNER MK  / „Myślałam, że żeby być piękna, muszę być młoda i bogata. Wystarczyło kilka zmian, żeby mężczyźni zaczęli oglądać się za mną na ulicy”. Szczegóły wyglądu mogą zagwarantować nam sukces

„Myślałam, że żeby być piękna, muszę być młoda i bogata. Wystarczyło kilka zmian, żeby mężczyźni zaczęli oglądać się za mną na ulicy”. Szczegóły wyglądu mogą zagwarantować nam sukces

Marzysz o tym, by mężczyźni wodzili za tobą wzrokiem?

metamorfoza

Jak zmiana kilku szczegółów w naszym wyglądzie może zmienić nasze życie? / fot. Adobe Stock

Styczeń to dobry czas, by zadbać o siebie. Choć wiele kobiet ma w tym czasie ochotę zawalczyć o swoje marzenia, wielu z nich brakuje do tego wiedzy, sił, czy zwyczajnie kogoś pomocy. Tym z was, które noworoczne postanowienia biorą na poważnie, z pomocą przychodzi „Piękny Profil”

 

Czym jest piękno?

Według Słownika Języka Polskiego pięknem możemy określić zespół cech, który sprawia, że coś się podoba. Dla każdego z nas pięknem może jednak okazać się coś innego – możemy bowiem wyróżnić piękno cielesne, duchowe, moralne i wiele innych. Nie sposób jednak nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że o tym, czy inni odbierają nas jako pięknych świadczy przede wszystkim to, czy same się tak czujemy. Bo co nam z drogiej bluzki, świetnych paznokci czy modnych butów, jeśli zakładając je, będziemy czuły, że to nie jest nasze? Że wszystko, co mamy na sobie, to tylko maska stworzona, by nikt nie zauważył naszych kompleksów i tego, że źle i niepewnie czujemy się z tym, jak wyglądamy?

 

Specjaliści mogą pomóc osobom, które czują, że tym, co mają na sobie, nie ozdabiają siebie, a jedynie ukrywają to, co mają pod spodem. Tylko, że… No właśnie… Wybór specjalisty, który pomoże nam poczuć się kobieco z tym, co już mamy, wielu osobom zdaje się drogi, bardzo luksusowy i elitarny. Kiedy spytałam swoją mamę, czy chciałaby odwiedzić osobę, lub nawet kilka osób, które pomogłyby jej poczuć się piękniejszą, odpowiedziała tylko: „Jasne, gdybym była milionerką”. Z pomocą kobietom niepewnym swojego stylu, nieświadomym urody ani typu sylwetki z pomocą przychodzi jednak „Piękny Profil”. Co to takiego?

 

Stylizacja – czyli niezwykle szybka metamorfoza

„Piękny profil” to strona internetowa, która oferuje kobietom spektakularną metamorfozę, nawet bez wychodzenia z domu. Strona swojej działalności zrzesza stylistkę, kosmetologów i dietetyka. Aby skorzystać z jej usług, wystarczy przez formularz na stronie umówić się na pierwszą konsultację, która odbędzie się online. Metamorfoza rozpoczyna się od rozmowy ze stylistką – Eleną Di Lazzaro. Czego możesz się od niej dowiedzieć? Elena przede wszystkim uświadomi Ci, że nie potrzebujesz szafy wypełnionej ubraniami pochodzącymi od projektantów z górnej półki. Nawet one nie sprawiłyby, że wyglądałabyś zjawiskowo bez wiedzy, jakich krojów i kolorów potrzebuje twoja sylwetka i uroda. Tego oczywiście dowiesz się na kursie.

 

Gdy już poznasz swój typ urody, z łatwością będziesz sięgać w sklepach po ubrania, które sprawią, że to twój naturalny wdzięk zagra pierwsze skrzypce w każdej stylizacji. Nauczysz się, jak odejmować sobie kilogramów samymi ubraniami i kolorami, jak przyciągać uwagę dodatkami i przypomnisz sobie, jak atrakcyjną osobą jesteś. Stylistka zadba też o to, by dobrać odpowiednią fryzurę i kolor do kształtu twojej głowy, figury, a nawet temperamentu. Jakie efekty przyniesie metamorfoza wykonana ze stylistką?

 

– Gdy stanęłam przed lustrem w nowych ubraniach, rozpłakałam się. Nie sądziłam, że ubrania będą w stanie zmienić to, jak się czuję, to przecież tylko kawałki materiału. Ah, jak ja się myliłam… Chyba nigdy nie czułam się tak piękna jak wtedy, właściwie już zapomniałam o tym, że w ogóle mogę czuć się piękna. Umierałam z ciekawości zastanawiając się, co przyniosą kolejne zmiany. Najważniejsze było dla mnie jednak to, co zmieniło się w mojej głowie. Poczułam się niezwykle pewna siebie, a gdy wyszłam na ulicę, szłam tak pewnym krokiem, że czułam na sobie spojrzenia zaciekawionych mężczyzn i zazdrosnych kobiet. Każdemu polecam to uczucie – opowiada Dorota po pierwszym kroku metamorfozy z „Pięknym Profilem”.

 

metamorfoza

Zmiana stylu najczęściej zaczyna się od dawki wiedzy, która przydaje nam się przez resztę życia / fot. Adobe Stock

 

Metamorfoza z kosmetologiem? To może skończyć się tylko dobrze!

W zależności od wieku i potrzeb skóry, każda kobieta potrzebuje innych kosmetyków i rutyny pielęgnacyjnej. Prawidłowa diagnoza problemu, z jakim boryka się akurat twoja skóra może pomóc ci zdziałać prawdziwe cuda. W drugim kroku metamorfozy z „Pięknym Profilem” pod opiekę zabierze cię kosmetolog, który dokładnie przyjrzy się kondycji twojej skóry. Dowiesz się, jakie błędy popełniasz w codziennej pielęgnacji, jakie kosmetyki powinnaś zakupić, a które wyrzucić. Kosmetolog zasugeruje też zabiegi, które mogą przyspieszyć osiągnięcie oczekiwanego przez Ciebie efektu i wskaże, jakie suplementy stosować, by poprawić ogólny stan twojej skóry czy włosów. Dzięki konsultacji z kosmetologiem nie będziesz już musiała wydawać pieniędzy na nietrafione preparaty – wystarczy, że zastosujesz się do zaleceń. Kosmetolog zaproponuje rozwiązania w różnym budżecie – sama zdecydujesz, który nie nadweręży zbytnio twojego portfela.

 

– Konsultacja z kosmetologiem odbyła się online, podobnie jak ta ze stylistką. I podobnie jak w poprzednim przypadku, byłam naprawdę w szoku… Choć doprowadzenie mojej skóry do porządku zajęło mi trochę dłużej niż zakup ubrań, było absolutnie warto. W końcu mam cerę, o jakiej marzyłam. Jest promienna i odświeżona, dzięki kosmetyczce wiem też, jak przygotowywać ją do większych wyjść. Oglądanie swojej twarzy bez makijażu daje mi teraz prawdziwy zastrzyk endorfin – zaznacza Dorota.

 

Wsparcie dietetyka „Pięknego profilu”

Ostatnim etapem metamorfozy przy pomocy możliwości, jakie daje „Piękny profil” jest rozmowa z dietetykiem. Ten krok to nie tylko dbanie o sylwetkę – ale też o zdrowie psychiczne, samopoczucie, czy sprawność seksualną. Przed konsultacją najlepiej zastanowić się, jakie są twoje jedzeniowe przyzwyczajenia – np. jak często posiłki, w jakich objętościach. Podczas rozmowy dietetyk zdiagnozuje jakie nawyki żywieniowe mają w twoim przypadku kluczowy wpływ na kształtowanie się sylwetki i jak poprzez ich zmianę możesz manewrować swoją wagą, oraz przygotuje dla ciebie tygodniowy jadłospis – składający się z łatwo dostępnych składników i produktów, które ci smakują. Efekty nowej diety dadzą się zauważyć bardzo szybko – nie tylko w utracie masy ciała, ale też w poprawie kondycji włosów, skóry, paznokci i smuklejszej sylwetce. W razie dostrzeżenia przez dietetyka problemów ze zdrowiem, z pewnością zaleci on wizytę u lekarza specjalisty.

 

– Choć moja sylwetka już przed wizytą u dietetyka była zadowalająca, teraz widzę, że jest jeszcze lepiej. Kształtuję ją chodząc regularnie na pilates i dbając o zdrowe posiłki. Do tej pory myślałam, że żeby być piękna, muszę być młoda i bogata. Wystarczyło kilka zmian w doborze ubrań i kosmetyków, żeby mężczyźni zaczęli oglądać się za mną na ulicy, a nawet sama chętniej zaczęłam ich kokietować… Gdybym tylko wiedziała o tym wcześniej, jestem przekonana, że moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej – czyli tak, jak wygląda teraz. Jestem wdzięczna Pięknemu Profilowi i sama sobie za to, że sprawiłam sobie taki prezent, który z resztą wcale dużo mnie nie kosztował – kończy Dorota.

 

metamorfoza

Tak wygląda zadowolona klientka po przejściu metamorfozy z „Pięknym Profilem” / fot. archiwum prywatne

 

A czy wy chciałybyście móc poczuć się piękne?

Dziennikarka z ambicjami, masą pozytywnej energii i tuzinem pomysłów. Interesuje się modą, psychologią i radiem. Prowadzi media społecznościowe. Otwarta na wszelkie nowości, nie boi się pająków, samotnych podróży ani ciekawych wyzwań.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ