Monday, June 24, 2024
Home / Kultura  / Nowy Magazyn „Muzyka w Mieście”.

Nowy Magazyn „Muzyka w Mieście”.

Muzykę dzielimy tylko na dobrą i złą. Piszemy wyłącznie o tej pierwszej. We wrocławskim miesięczniku "Muzyka w Mieście" próbujemy zarażać pasją do muzyki tych, którzy dopiero zaczynają jej słuchać, ale dbamy także o wytrawnych znawców.

"Muzyka w mieście" kwiecień 2013

"Muzyka w mieście" kwiecień 2013

Muzykę dzielimy tylko na dobrą i złą. Piszemy wyłącznie o tej pierwszej. We wrocławskim miesięczniku Muzyka w Mieście próbujemy zarażać pasją do muzyki tych, którzy dopiero zaczynają jej słuchać, ale dbamy także o wytrawnych znawców.

"Muzyka w mieście" kwiecień 2013

„Muzyka w mieście” kwiecień 2013

Publikujemy eseje o muzyce pióra najlepszych polskich krytyków i dziennikarzy muzycznych; sprawdzamy, co dzieje się w muzyce na świecie; rozmawiamy o sztuce dźwięków nie tylko z muzykami. Swoimi pasjami muzycznymi dzielą się z nami pisarze, aktorzy, twórcy sztuk wizualnych. Stałe miejsce ma u nas Jacek Dehnel, znawca oper nieistniejących i bracia Minkiewiczowie, autorzy legendarnego komiksu Wilq Superbohater. Pamiętamy, że – tak jak w muzyce – ważna jest nie tylko treść, lecz także forma. Dlatego Muzyka w Mieście jest najpiękniejszym graficznie magazynem muzycznym w Polsce.

 

 

 

 

"Muzyka w mieście"Magazyn do nabycia w Filharmonii Wrocławskiej oraz w wybranych salonach EMPIK w całej Polsce.

Źródło: NFM

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ