Thursday, July 18, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Musztarda po obiedzie, czyli trendy na lato

Musztarda po obiedzie, czyli trendy na lato

Kolor żółty jest hot, i to pod każdą postacią. Jeśli nie przekonuje Was supermodny odcień neonowy, dobrą alternatywą może okazać się

jaki kolor pasuje do musztardowego

Kolor żółty jest hot, i to pod każdą postacią. Jeśli nie przekonuje Was supermodny odcień neonowy, dobrą alternatywą może okazać się... sprany musztardowy!

Kolor żółty jest hot, i to pod każdą postacią. Jeśli nie przekonuje Was supermodny odcień  neonowy, dobrą alternatywą może okazać się… sprany musztardowy!

jaki kolor pasuje do musztardowego

Kolor żółty jest hot, i to pod każdą postacią. Jeśli nie przekonuje Was supermodny odcień neonowy, dobrą alternatywą może okazać się... sprany musztardowy! New York Fashion Week - Tommy Hilfinger, fot. Anna Morgowicz, top Lee, torba Venezia, cień do powiek Make up store, sukienka Unisono, buty Converse

It’s water over the dam, czyli musztarda po obiedzie
Chcecie poznać przepis na najgorętszy kolor sezonu? To żółty! Jeśli nie przekonuje Was supermodny odcień neonowy, dobrą alternatywą może okazać się… sprany musztardowy!

PSYCHOTEST: Co oznacza kolor żółty… > >

Zastanawiacie się jaki kolor pasuje do musztardowego? Stylistka Miasta Kobiet podpowiada – musztarda wyjątkowo dobrze komponuje się z szarościami i czernią. Smacznego!

stylizacja i tekst: Joanna Depa

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ