Tuesday, June 18, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Ekscytujące nadejście nowej kolekcji Mulholland Life

Ekscytujące nadejście nowej kolekcji Mulholland Life

„I am so excited for all the good things to come” — to tytuł nowej kolekcji Mulholland Life, która wprowadza powiew świeżego powietrza po długiej zimie i przywołuje pozytywne emocje na nadchodzące lato.

„I am so excited for all the good things to come” — to tytuł nowej kolekcji Mulholland Life, która wprowadza powiew świeżego powietrza po długiej zimie i przywołuje pozytywne emocje na nadchodzące lato.

Ekscytujące nadejście nowej kolekcji Mulholland Life

Zdjęcie 1 z 11

Fot. materiał prasowy

 

Nowa kolekcja Mulholland Life jest świeża i pachnącą latem. Znajdziemy w niej przede wszystkim biel połączoną z nadrukami w soczystych barwach oraz oversizowe formy zestawione z geometrycznymi krojami, luźno układającymi się na ciele.

W kolekcji możemy wyróżnić trzy dominujące motywy. Pierwszy z nich to geometryczne printy, napisy oraz logo marki, które odnosi się do niepokornego ducha mieszkańców Mulholland. Drugi z nich, to egzotyczne nadruki wprowadzające smak lata w tropikach. A futurystyczny grunge przejawia się w formie nierównomiernego farbowania typu DIY.

Klasyczne kroje T-shirtów i longsleevów wzbogacone zostały o wycięcia na ramionach, obszerne golfy oraz wiązania. Luźno dopasowane i oversizowe kroje sprawiają, że ubrania będą  dobrze wyglądać na kobietach o rożnych kształtach. Mulholland to wolność i kobiecość, niezależnie od rozmiaru i wykonywanego zawodu. Projekty można łatwo zestawiać z jeansami, maxi spódnicami czy casualowymi marynarkami i w ten sposób tworzyć niebanalne stylizacje, zarówno na dzień, jak i na wieczorne wyjścia.

W, z pozoru prostych, projektach kryją się przemyślane detale. Ukryte stebnowania, podwójnie składany materiał oraz kieszenie schowane w szwach sprawiają, że ubrania są praktyczne i wygodne. Kluczem do komfortu noszenia są wysokiej jakości materiały. W kolekcji użyte zostały miłe w dotyku, miękkie bawełny i modal.

[Not a valid template]

Ubrania Mulholland Life można kupić w sklepie internetowym  oraz w: warszawskim butiku Not For Sale, Salon Wierzbick, Kowalska i IPM Design w Krakowie, La Donna w Bielsku-Białej, Angels only w Belgii oraz butikach na Majorce i Ibizie.

 Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ