Monday, May 20, 2024
Home / Kuchnia  / Debiutuje Müller de Luxe

Debiutuje Müller de Luxe

Właśnie odkryłyśmy sposób na jesienną chandrę

Pistacja, czekolada, a może orzech laskowy? / fot. materiały prasowe

Müller, jeden z wiodących koncernów mleczarskich w Europie, wprowadza na rynek nową markę – Müller de Luxe, stawiając na słodką przyjemność w wymiarze premium. Na początek poznamy smaki mlecznych deserów pod nazwą Crème au Chocolat, które wyróżnia kremowa konsystencja z dodatkiem prawdziwej czekolady

Linia Müller de Luxe to maksymalna przyjemność smaku stworzona dla tych, którzy chcą oderwać się na chwilę od codziennej rutyny.

Desery Crème au Chocolat to połączenie prawdziwej czekolady i gęstego kremu z dodatkiem słodkiego sosu dostępnego w trzech smakach: orzech laskowy, czekolada oraz pistacja. Prawdziwa czekolada, intensywny smak i jedwabista konsystencja. Mmm. Taka kumulacja przyjemności wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego desery Crème au Chocolat będą dostępne w 150-gramowych opakowaniach.

Pistacja, czekolada, a może orzech laskowy? / fot. materiały prasowe

Pistacja, czekolada, a może orzech laskowy? / fot. materiały prasowe

Kolejne nowości w wymiarze premium, które wzbogacą nową linię Müller de Luxe, pojawią się w polskich sklepach już w przyszłym roku. Crème au Chocolat to jednocześnie drugi produkt z kategorii deserów w portfolio Müller Polska, po mlecznych deserach ryżowych Riso, które z sukcesem zadebiutowały na rynku kilka lat temu.
Desery czekoladowe Crème au Chocolat z linii Müller de Luxe są już dostępne w sklepach największych sieci handlowych. Produkt będzie sprzedawany w opakowaniach o wadze 150 g, w sugerowanej cenie detalicznej 2,79 zł.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ