Sunday, July 14, 2024
Home / Moda  / Biżuteria  / Morskie opowieści Ti Sento Milano

Morskie opowieści Ti Sento Milano

Coś ekstra do letnich stylizacji

Biżuteria biżuteria Ti Sento Milano

fot. materiał Partnera

Wkrocz w nowy sezon z intrygująca i przyciągająca spojrzenia biżuterią Ti Sento Milano. Zestawiaj jej elementy w najbardziej wyszukane kombinacje i twórz z niej prawdziwe dzieła sztuki

 

Najnowsza kolekcja biżuterii Ti Sento Milano, którą znajdziesz w sklepie Labizu inspirowana jest morzem, jego tajemniczym podwodnym światem, tętniącą życiem rafą koralową oraz pięknymi śnieżnobiałymi plażami. To symfonia dźwięku fal rozbijających się o skały, odgłosu trzeszczącego piasku pod stopami i ciepłej bryzy. Sercem kolekcji są kamienie w odcieniu malachitowej zieleni, niebieskiego lapisu lazuli, turkusu oraz iskrzące w słońcu cyrkonie, lśniące złoto i srebro, a także żywe, intensywne kolory. Kolekcja obejmuje cztery główne tematy, które prezentują określony styl i niosą ze sobą specjalne przesłanie.

Biżuteria Ti Sento Milano ‒ odcienie błękitu 

Kolorystyka kolekcji Blue Hues przywodzi na myśl senne laguny, słoneczne destynacje i bezchmurne niebo w letni dzień. Idealne połączenie z malachitem, żółtym złotem i cyrkoniami. Kompozycja intensywnego, głębokiego i radosnego oceanicznego błękitu, turkusu, granatu i niebieskiego inspirowana jest bezkresem morskich fal i głębią oceanu. Lazurowe kolory sprawiają, że projekty są lekkie i świeże. Przypominają piękne laguny i słoneczne miejsca. Ciepłe odcienie złota wzmacniają włoski i południowoeuropejski styl.

biżuteria Ti Sento Milano

fot. materiał Partnera

Skarby oceanu

Wody morskie od zawsze były jedną z większych inspiracji dla włoskiej marki Ti Sento Milano. To, co dzieje się w jego głębinach jest tajemnicze, magiczne, niezbadane. Wręcz baśniowe gatunki morskich stworzeń i roślin sprawiają, że ten podwodny świat pobudza ludzkie zmysły i daje nieograniczone możliwości komponowania przepięknych rzeczy na ich bazie. Opalona skóra, zmierzwione od morskiej wody włosy, zwiewne, letnie sukienki i połyskująca w słońcu biżuteria to obraz, który pierwszy pojawia się na myśl o modzie i trendach w gorących, letnich dniach. Kolekcja Ocean Treasures przeniesie Cię nad turkusowe wody oceanu.

biżuteria Ti Sento Milano

fot. materiały Partnera

Jeżowce i skorupiaki

Biżuteria Ti Sento Milano jest bogata w symbolikę. Odważny i przykuwający wzrok, lśniący w słońcu, srebrny naszyjnik z zawieszką inspirowaną stworzeniami, które znajdziesz pod powierzchnią wody: skorupiakami, jeżowcami itp. Kontrast między miękką masą perłową, pięknym żółtym złoceniem w stylu vintage tworzy niewątpliwie wyrafinowany klejnot. Pozostawiony samodzielnie, jako jedyny element biżuteryjny skradnie cały blask Twojej stylizacji! Będziesz wyglądała olśniewająco. Każdy element rzuca wyzwanie ograniczeniom konwencjonalności. Niezależnie od tego, czy jesteś ekscentryczna, kochasz klasykę czy modę basic – wyraź siebie tym, co nosisz.

biżuteria Ti Sento Milano

fot. materiał Partnera

Biżuteria Ti Sento Milano ‒ maleńkie dzieła sztuki

Miksując i dopasowując różne style, nieustannie odkrywasz na nowo elementy biżuterii Ti Sento Milano, które już posiadasz. W ten sposób ożywają one i zyskują całkiem inne oblicze. Niespodziewanie nabierają nowego blasku poprzez zaskakujące połączenia. Możesz uzyskać odważne i przykuwające wzrok zestawienia. Kolekcja różnych stylów przypomina kompozycję maleńkich dzieł sztuki, których autorem jesteś Ty.

biżuteria

fot. materiał Partnera

Biżuterię Ti Sento Milano znajdziesz online na stronie labizu.pl lub w wybranych salonach jubilerskich.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ