Saturday, April 13, 2024
Home / Ludzie  / Kre-aktywne  / Monika Jaworska w Mistrzostwach Włoch

Monika Jaworska w Mistrzostwach Włoch

Monika Jaworska jest bohaterką filmu dokumentalnego, do którego właśnie rozpoczęły się zdjęcia w Krakowie. Zachęcamy do zobaczenia fotosów z planu.

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

Monika Jaworska jest jedyną kobietą startującą w tym roku w CIV(Campionato Italiano Velocita) czyli Mistrzostwach Włoch w klasie Supersport. Z zespołem Terra e Moto wystartowała już w 4 rundach Mistrzostw, aktualnie wciąż przygotowuje się do kolejnych.

Monika Jaworska w Mistrzostwach Włoch

Zdjęcie 1 z 12

fot. materiał prasowy

 

Aktywność Moniki nie kończy się po zdjęciu kasku, Katanka dużo czasu i energii poświęca na kondycyjne przygotowania do startów w zawodach.

Ważne jest żeby być w dobrej kondycji fizycznej i wytrzymałościowej. W CIV wszystkie rundy są podwójne to znaczy, że podczas weekendu są dwa wyścigi więc jest to jakby podwójny wysiłek. Podczas jednego wyścigu przejeżdżamy ok. 74 km (ilość okrążeń zależy od długości toru) w ciągu około 30 minut. Przez ten czas jedziemy w pełnym skupieniu i na maks swoich możliwości i do tego klimat jest tam cieplejszy a my ubrani w kombinezony, kaski itp. Dlatego staram się być w formie i regularnie gram w squasha, biegam i jeżdżę na rowerze. Najlepiej jest zacząć treningi już w zimie. – opowiada Monika Jaworska.

Już na początku czerwca (7 i 8.06) Monika Jaworska startuje w kolejnych (5-6) rundach CIV na włoskich torze Imola.

Katanka jest bohaterką filmu dokumentalnego, do którego właśnie rozpoczęły się zdjęcia w Krakowie. Zachęcamy do zobaczenia fotosów z planu.

Po więcej informacji o Monice i filmie zapraszamy profil facebookowy: www.facebook.com/Katanka100 i www.facebook.com/filmkatanka

Produkcję filmu wspierają: Polski Związek Motorowy i Pirelli.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ