Tuesday, September 26, 2023
Home / Inne  / Fotogaleria  / MonEgo Top-up

MonEgo Top-up

Wyraziste dodatki to obowiązkowy element świątecznych stylizacji i sylwestrowych kreacji.

MonEgo Top-up Unisex / fot. materiał prasowy

Wyraziste dodatki to obowiązkowy element świątecznych stylizacji i sylwestrowych kreacji. MonEgo poszerza swoje bazowe kolekcje: Colors i Unisex o wzory, które perfekcyjnie pasują do świątecznego klimatu.

MonEgo Top-up Unisex / fot. materiał prasowy

MonEgo Top-up Unisex / fot. materiał prasowy

Nowa linia – MonEgo Top-up to cztery wzory wykonane ze skór i elementów aluminiowych, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Bransoletki Unisex w kolorach czarnym, czerwonym, granatowym, brązowym i szarym to propozycja zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Biżuteria ze skóry bydlęcej złotej i srebrnej z kolei jest dodatkiem wyłącznie dla pań, ponieważ jest delikatna. Z powodzeniem zastąpi nudną biżuterię ze srebrnego łańcuszka czy sznurka. A jeśli chcemy osiągnąć mocniejszy efekt – możemy wybrać jej potrójną wersję w jednym z dostępnych kolorów. Dla zdecydowanych maksymalistek – Colors XXL – 9 skórzanych pasków z aluminium połączonych w jedną bransoletkę. Idealna na wielkie wyjście!

 

MonEgo Top-Up to linia w pełni spójna. Poszczególne wzory można dowolnie zestawiać i miksować w zależności od stylizacji.

Biżuteria MonEgo dostępna jest w sklepie on-line na www.decobazaar.com/monego oraz stacjonarnie: w concept storze Place of Art w Gdańsku oraz w butiku Polish Deigners w Krakowie przy Placu Dominikańskim 5.
Projektantka przyjmuje również zamówienia na indywidualne realizacje. Istnieje możliwość doboru koloru skóry i koloru nici. Biżuteria pakowana jest w szare filcowe woreczki z logo MonEgo.

(źródło: materiał prasowy)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ