Friday, July 12, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / O tym marzą mężczyźni

O tym marzą mężczyźni

Rejs po wzburzonych wodach zimnego Bałtyku, niebezpieczna wspinaczka po pionowej skalnej ścianie albo

Gadżety MonEgo dla mężczyzn powstały z szytej ręcznie i klejonej skóry naturalnej połączonej z linami alpinistycznymi i żeglarskimi.

Gadżety MonEgo dla mężczyzn powstały z szytej ręcznie i klejonej skóry naturalnej połączonej z linami alpinistycznymi i żeglarskimi. / fot. materiał prasowy

Rejs po wzburzonych wodach zimnego Bałtyku, niebezpieczna wspinaczka po pionowej skalnej ścianie albo… leniwy spacer, kino i lunch w mieście. Spędzaj czas, jak lubisz. I zadbaj o towarzystwo skórzanych gadgetów marki MonEgo.

Gadżety MonEgo dla mężczyzn powstały z szytej ręcznie i klejonej skóry naturalnej połączonej z linami alpinistycznymi i żeglarskimi.

Gadżety MonEgo dla mężczyzn powstały z szytej ręcznie i klejonej skóry naturalnej połączonej z linami alpinistycznymi i żeglarskimi. / fot. materiał prasowy

MonEgo to autorska marka biżuterii tworzona z pasją i zaangażowaniem przez Katarzynę Stankiewicz. Projektantka inspiracji szuka w niezwykłych dla designu miejscach, takich jak sklepy z artykułami metalowymi, ze sprzętem myśliwskim czy żeglarskim. Te wpływy widać szczególnie mocno w kolekcji męskiej – MonEgo 4Men.

Gadżety MonEgo dla mężczyzn powstały z szytej ręcznie i klejonej skóry naturalnej połączonej z linami alpinistycznymi i żeglarskimi. Dzięki starannemu wykonaniu każdy jest wyjątkowo mocny i trwały a przez to praktyczny. Nieprzeciętny design nada każdej stylizacji wyrazisty charakter.

Breloki MonEgo The Loop sprawdzą się w każdej, nawet najbardziej niecodziennej sytuacji.

Breloki MonEgo The Loop sprawdzą się w każdej, nawet najbardziej niecodziennej sytuacji. / fot. materiał prasowy

Trzymaj w ryzach

Podczas ekstremalnej wyprawy w góry czy na ważne biznesowe spotkanie warto mieć wszystko na swoim miejscu. Mocny brelok przypięty do paska albo torby zabezpieczy przed ryzykownymi stratami – kluczy do samochodu albo identyfikatora. Dzięki zastosowaniu wzmocnionej włoskiej skóry naturalnej oraz elementów wyposażenia alpinistycznego i żeglarskiego – okuć, lin, kauszy, karabinków – breloki MonEgo The Loop sprawdzą się w każdej, nawet najbardziej niecodziennej sytuacji.

Zaznacz przynależność

Czerń, granat, rudy, ciemna czerwień – to nie są kolory maskujące. To kolory mocne i sugestywne, a jednocześnie dyskretne, pozbawione jaskrawości. Komunikują zdecydowanie, pewność siebie i spryt. Ich kombinacje tworzą intrygujące duety kolorystyczne.

4Men powstają z ciętej ręcznie skóry licowej i zamszu z zapięciem męskim zegarkowym ze stali szlachetnej.

Bransolety MonEgo 4Men powstają z ciętej ręcznie skóry licowej i zamszu z zapięciem męskim zegarkowym ze stali szlachetnej. / fot. materiał prasowy

Idealnie wpasowują się w miejski klimat. Są kropką nad „i” dopracowanej męskiej stylizacji oraz wyrazistym dodatkiem do swobodnego looku. Bransolety MonEgo 4Men powstają z ciętej ręcznie skóry licowej i zamszu z zapięciem męskim zegarkowym ze stali szlachetnej.

Bywaj subtelny

Czasami warto spuścić z tonu, zrelaksować się i głębiej odetchnąć. Pójść na długi spacer. Pozwolić jej poprowadzić swój samochód albo chociaż założyć coś swojego. Bransoletki ALU! Unisex idealnie sprawdzają się w połączeniu zarówno z elegancką marynarką czy skórzaną kurtką jak i jedwabną sukienką. Wybierzcie różne kolory, będziecie się mogli nimi wymieniać. Bransoletki ALU! Unisex wykonane są z ciętej ręcznie skóry naturalnej z aluminiową, dużą przekładką z zegarkowym zapięciem ze stali szlachetnej. Wnętrze bransolety wykończone jest skórą licową w innym kolorze.

Biżuteria MonEgo dostępna jest w sklepie on-line na www.monego.pl Projektantka przyjmuje również zamówienia na indywidualne realizacje.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ