Thursday, July 18, 2024
Home / Moda  / Trendy modowe  / Zupełnie nowe oblicze bransoletek

Zupełnie nowe oblicze bransoletek

Biżuteria to nie tylko dodatek. To sposób na wyrażenie siebie i swojego stylu.

Zabawa z biżuterią rozpoczęła się na dobre! Nie trudno zauważyć, że coraz więcej firm stara się wprowadzać innowacyjne rozwiązania i łączy ze sobą różne style, materiały i tworzywa. Hitem ostatnich miesięcy są bez wątpienia bransoletki. W czym tkwi ich urok? To zupełnie nowe podejście do tego elementu, które sprawiło, że każda kobieta chce je mieć. Ich różnorodność barw, kształtów oraz wzorów dopasowuje się do wszystkich stylów, jakie wyznają współczesne Panie. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko zapoznanie się z tym nowym nurtem i wyszukanie swoich biżuteryjnych „perełek”.

mokobelle

Na czym polega ten fenomen? Projektanci biżuterii, tak samo jak projektanci mody, postanowili nie zamykać się na znane do tej pory wzory bransoletek. Chcieli pokazać, że mogą być też one wyrażone w inny sposób, niż dotychczas. Postanowili więc połączyć ze sobą różne materiały i bawić się kolorami. Rezultatem tego, stały się tak modne współcześnie, bransoletki z różnych tworzyw. Niektóre z nas mogą być zaskoczone tą różnorodnością, która w rezultacie daje tak wspaniałe efekty. Te bardziej delikatne mogą być zrobione z korali, koralowców, kamieni czy pereł. Niezwykle modne, szczególnie wśród młodych kobiet, stały się bransoletki z nitek. Ich prostota sprawia, że pasują do wielu różnych kreacji i są niezwykle kobiece. Jednak coraz więcej klientek potwierdza, że to właśnie bransoletki składające się z wielu różnych elementów, najbardziej skradły kobiece serca. Ich magia polega na tym, że obok siebie występuje wiele różnych połączeń. Bardzo modnym wzorem jest połączenie sześciu różnych bransoletek, które mogą składać się z kamieni półszlachetnych, jedwabiu, srebra lub złota. Doskonale sprawdzają się więc przy kreacjach, które wymagają tylko jednego większego akcentu. Zwracają na siebie uwagę i dodają zupełnie nowego oblicza prostym tkaninom. To właśnie dzięki nim możemy sprawić, że dawno nienoszona sukienka zyska nowego blasku. Jednak projektanci postanowili stworzyć coś nowego także dla kobiet, które wolą bardziej tradycyjne podejście do biżuterii. Dla nich wszystkich powstają specjalne kolekcje obręczy, które swoim motywem przypominają starożytne elementy biżuterii. Pozłacane lub posrebrzane wyglądają na ręce bardzo efektownie. Często zakończone są pewnym symbolem, który daje im delikatności lub stanowczości. Są idealne przy podkreślaniu szczupłych i długich rąk. Tak więc każda z Pań znajdzie coś dla siebie!

Należy jednak podkreślić, że decydując się na taki zakup, warto wybrać sprawdzoną markę. Kierując się niższą ceną, możemy być po pewnym czasie zawiedzione. Niektóre elementy mogą się nam zniszczyć lub odpaść. Tak więc warto podejść do tej kwestii, jak do inwestycji. Taka dobrze dobrana i wykonana bransoletka może służyć nam przez długie lata i być przekazana dla córki czy wnuczki. Dobrym przykładem będą tutaj bransoletki Mokobelle, które nosi już wiele polskich gwiazd. Dzięki nim otwierają się nowe możliwości, dzięki którym zakochasz się w nowych kolekcjach już dziś!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ