Wednesday, July 17, 2024
Home / Moda  / Sztuka i emocje w jubileuszowej kolekcji Mokobelle

Sztuka i emocje w jubileuszowej kolekcji Mokobelle

Jubileuszowa kolekcja Mokobelle to nowa odsłona najpopularniejszych wzorów,

kolczyki z chwostami

Kolczyki z chwostami to znak rozpoznawczy Mokobelle / fot. Patrycja Płanik

Mokobelle było jednym z prekursorów stylu boho na polskim rynku biżuterii modowej. Dziś marka świętuje swoje 10-lecie.

Polska biżuteria 

Od początku Mokobelle stawiało na najwyższą jakość wykonania i autorski design. Biżuteria tworzona jest ręcznie przez zespół projektantek i polskich jubilerów, z wykorzystaniem tradycyjnych technik rzemiosła artystycznego. Do jej wyrobu używane są wyłącznie szlachetne metale: czyste i pozłacane srebro oraz wszelkiego rodzaju naturalne i półszlachetne kamienie.

Jubileuszowa kolekcja Mokobelle

Z okazji swojego 10-lecia Mokobelle przygotowało niezwykłą jubileuszową kolekcję. Inspiracją do jej powstania było dziesięć najpopularniejszych motywów, które pojawiały się w biżuterii Mokobelle w ciągu ostatnich lat. Kolekcja została zaprezentowana 10 czerwca podczas urodzinowego eventu w nowoczesnych wnętrzach Elektrowni Powiśle, gdzie znajduje się jeden z salonów marki.

Czego mogą spodziewać się klienci w urodzinowej kolekcji? Nowej odsłony najpopularniejszych wzorów, którymi marka podbiła serca swoich licznych fanów.

Między innymi kultowych Mokobelek – bransoletek z półszlachetnych kamieni z zawieszkami, spektakularnych kolczyków w wersji maxi z różnokolorowymi chwostami oraz bestsellerowych naszyjników z nowym wzorem rozety Mokobelle, która jest motywem przewodnim jubileuszowej linii.

modelka w kolczykach i bransoletkach kolekcji Mokobelle

Jubileuszowa kolekcja Mokobelle to ulubione wzory z ostatnich 10 lat / fot. Patrycji Płanik

naszyjniki marki Mokobelle

Naszyjniki Mokobelle z nowym wzorem rozety / Patrycji Płanik

Symbol graficzny marki pojawia się w nowej wersji w kilku rodzajach naszyjników i bransoletek. W kolekcji zachwycają również zjawiskowe, ręcznie wykonane naszyjniki z pereł oraz efektowne zestawy bransoletek z pozłacanego srebra, onyksów i labradorytów, które od lat są znakiem rozpoznawczym marki. Nie mogło także zabraknąć motywów czaszki i pióra, które powróciły w spektakularnym modelu w glam-rockowym stylu.

Sztuka i emocje w kobiecym zespole

W roku swojego jubileuszu marka zaprezentowała również odświeżone graficznie logo wzbogacone o bardzo istotny przekaz – Art of Emotions, nawiązujący do połączenia sztuki i pięknych emocji, które od lat wzbudza biżuteria Mokobelle.

właśicicleki Mokobelle

W jubileuszowej sesji wystąpiły właścicielki i pracowniczki firmy Mokobelle fot. Patrycji Woy

Dziesiąte urodziny marki stały się również inspiracją do powstania dwóch sesji zdjęciowych. W pierwszej – autorstwa Patrycji Woy – modelkami są właścicielki wraz z kobiecym zespołem Mokobelle. Druga sesja to piękna prezentacja jubileuszowej kolekcji w obiektywie Patrycji Płanik.

modelka z kolczykiem Mokobelle

W jubileuszowej sesji wystąpiły właścicielki i pracowniczki firmy Mokobelle fot. Patrycji Woy

Kolekcję jubileuszową oraz pozostałe kolekcje znajdziecie w sklepie online (https://mokobelle.com/pl/) oraz salonach marki przy ul. Mokotowskiej 54 i w Elektrowni Powiśle przy ul. Dobrej 42.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ