Thursday, May 30, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Mokobelle – biżuteria idealna na każdą okazję

Mokobelle – biżuteria idealna na każdą okazję

Biżuteria to nie tylko dodatek. To sposób na wyrażenie siebie i swojego stylu. Z takiego założenia wychodzi marka Mokobelle, która zaprasza swoich klientów do magicznego świata projektowania biżuterii, dając im możliwość dopasowania jej tak, aby

Biżuteria to nie tylko dodatek. To sposób na wyrażenie siebie i swojego stylu. Z takiego założenia wychodzi marka Mokobelle, która zaprasza swoich klientów do magicznego świata projektowania biżuterii, dając im możliwość dopasowania jej tak, aby jak najbardziej odpowiadała ich gustom.

Mokobelle

Zdjęcie 1 z 10

fot.Krzysztof Magolon/www.afoto.pl

 

Kamienie półszlachetne, jedwabne nitki, łańcuszki i zawieszki – to wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć wymarzoną bransoletkę, naszyjnik lub kolczyki.

A jeżeli brakuje Ci pomysłów, zaufaj naszym projektantom i wybierz swoje małe dzieło sztuki spośród gotowych, unikatowych wzorów biżuterii. Wyróżnia je inspirowany światowymi trendami design oraz wysoka jakość ręcznego wykonania. W naszych salonach prezentujemy również kolekcje luksusowych, zagranicznych marek takich jak Philippe Audibert i Deepa Gurnani.

[Not a valid template]

 

Zapraszamy do naszych salonów:

– Mokobelle Mokotowska  ul. Wilcza 3 (wejście od ul. Mokotowskiej 54), Warszawa

– Atrium Promenada ul. Ostrobramska 75 C (parter lok. 078), Warszawa

– Silesia City Center Together ul. Chorzowska 107 (parter,ul Pszczyńska 5); Katowice

– Galeria Rzeszów Louve al.Piłsudskiego 44 (poziom 1, lok. 206 A), Rzeszów

oraz  na stronę internetową www.mokobelle.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ