Wednesday, July 24, 2024
Home / PARTNER MK  / Moja HERstoria. Aneta Pondo zaprasza na warsztaty

Moja HERstoria. Aneta Pondo zaprasza na warsztaty

Napisz i wyklej swoje życie

Jaka HERstoria Twojego życia pragnie być dziś opowiedziana? Na jakie aspekty życia chce zwrócić Twoją uwagę? A może chce być napisana na nowo?

Moja HERstoria

Zapraszam na wakacyjne warsztaty Moja HERstoria: słowo i obraz, finansowane przez Miasto Kraków

Co: Moja HERstoria. Słowo i obraz
Kiedy: 11 lipca 2024 (czwartek)
Gdzie: Ekosamotnia
Cena: 0 zł (obowiązują zapisy)
Organizator: Fundacja Miasto Kobiet

[SOLD OUT]  jeśli chcesz się zapisać na listę rezerwową, pisz na adres: fundacja@miastokobiet.pl (temat maila Moja HERstoria); damy Ci znać, gdy ktoś zrezygnuje.
W połowie sierpnia odbędzie się druga edycja warsztatów (termin podamy drugiej połowie lipca).

Zapraszamy na inne nasze wydarzenie (KMK 18 lipca!!!)
Klub Miasta Kobiet: Mówię, więc jestem

 


 

O warsztatach

„Moja HERstoria: słowo i obraz” to kreatywne warsztaty rozwojowe dla kobiet. Ich celem jest przyjrzenie się, co jest wiodącą lub bieżącą opowieścią Twojego życia.
HERstorie pisane są i przeżywane inaczej niż HIStorie. To, co w nich najważniejsze, bardzo często pozostaje niewypowiedziane z powodu ograniczeń społecznych i ról nie pozwalających na swobodną ekspresję kobiet.

Za pomocą słów i obrazów będziemy wydobywać, to co ukryte, zapomniane i wyparte; to co pragnie być zobaczone i usłyszane. Posłużą do tego techniki pisania oraz kolażu. Być może pozwoli Ci to lepiej zrozumieć, dlaczego pewne rzeczy przydarzają się w życiu i zastanowić nad ich zmianą lub kontynuacją.

Co potrzebujesz?
Tylko i aż swojej obecności

Te warsztaty to 4 godziny zanurzenia się w twórczej atmosferze i przepływie.

Nie będziemy planować żadnego konkretnego rezultatu (chociaż może się taki zdarzyć). Oddamy się całkowicie przepływowi. Jedno jest pewne – będzie to fascynująca przygoda.

Miejsce

Ekosamotnia

Ekosamotnia, Kraków, fot. materiały Ekosamotnia

Warsztaty odbędą się w niezwykłym miejscu, w Ekosamotni, graniczącej z Lasem Wolskim (Kraków). Naszą kreatywność będziemy więc rozbudzać w otoczeniu zieleni, starych drzew i śpiewu ptaków.

Miejsce jest dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Zapraszamy (daj znać wcześniej, po zapisaniu się, jeśli to Ciebie dotyczy)

Aneta Pondo (O mnie):

Warsztaty pisarskie z Anetą Pondo / fot. Barbara Bogacka

Warsztaty pisarskie z Anetą Pondo / fot. Barbara Bogacka

Na co dzień jestem dziennikarką i redaktorką naczelną „Miasta Kobiet”. Moim naturalnym narzędziem twórczym jest słowo. Prowadzę warsztaty z pisania i przełamywania twórczych barier. Pracuję też obrazem (rożne techniki) i innymi metodami, których celem jest wydobycie na powierzchnię tego, co ukryte.

 

Projekt „Moja HERstoria” realizowany jest dzięki finansowaniu przez Miasto Kraków. Dziękujemy!

Miasto Kraków - logo

Zadanie publiczne realizowane ze środków Miasta Krakowa

 

Dziennikarka i redaktor naczelna „Miasto Kobiet”, które wymyśliła i wprowadziła na rynek w 2004 rok. „Miasto Kobiet” to jej miłość, duma i pasja. Prezeska Fundacji Miasto Kobiet, która wspiera kobiety w odkrywaniu ich potencjału oraz założycielka Klubu Miasta Kobiet – cyklu spotkań dla kobiet z inspirującymi gośćmi.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ