Thursday, June 20, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Mohito wiosna/lato 2014 – Welcome to Miami (zdjęcia)

Mohito wiosna/lato 2014 – Welcome to Miami (zdjęcia)

MOHITO kolekcja wiosna/lato to triumf sportowej elegancji wyrażanej poprzez konstrukcyjne kroje i energetyczną paletę kolorystyczną. Marka odwołuje się do trendów prezentowanych podczas najważniejszych pokazów sezonu SS 2014, ale interpretuje je w zgodzie z własną wizją

MOHITO kolekcja wiosna/lato to triumf sportowej elegancji wyrażanej poprzez konstrukcyjne kroje i energetyczną paletę kolorystyczną. Marka odwołuje się do trendów prezentowanych podczas najważniejszych pokazów sezonu SS 2014, ale interpretuje je w zgodzie z własną wizją kobiecości.

Mohito wiosna/lato 2014

Zdjęcie 1 z 12

fot. materiał prasowy

 

Wśród propozycji uwagę przykuwają wycięcia pokazujące fragmenty ciała, krótkie topy eksponujące talię czy ultrakrótkie spodenki. Klasyczne, ale jednocześnie bardzo nowoczesne połączenie czerni i bieli uzupełnione zostało o mocne pomarańczowe i złote akcenty.

Nowa kampania wizerunkowa została wyprodukowana przez grupę I LIKE PHOTO. Parę w obiektywie uchwycił Marcin Kempski – nie bez powodu najbardziej rozchwytywany fotograf w Polsce, z którym marka w przeszłości współpracowała już kilkukrotnie. W jego zdjęciach jak zwykle odnajdziemy kobiecość, pewność siebie i energię, czyli wszystko to, na co marka od lat sukcesywnie stawia podczas projektowania kolejnych kolekcji. W Miami powstał także film wizerunkowy stanowiący rozwinięcie historii, której zarys znajdziemy w sesji zdjęciowej.

[Not a valid template]

 

Część kolekcji jest już dostępna w salonach, a jej kolejne partie będą wprowadzane do sprzedaży sukcesywnie w trakcie trwania całego sezonu. (źródło: materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ