Sunday, July 14, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / MOHITO siła kobiecości w wiosenno-letniej kolekcji.

MOHITO siła kobiecości w wiosenno-letniej kolekcji.

W świat najnowszej sesji zdjęciowej Mohito wprowadza podróż do szykownego Miasta Aniołów - Los Angeles. Wielkomiejski, kobiecy look to kwintesencja nadchodzącego sezonu.

W świat najnowszej sesji zdjęciowej Mohito wprowadza podróż do szykownego Miasta Aniołów – Los Angeles. Wielkomiejski, kobiecy look to kwintesencja nadchodzącego sezonu.

MOHITO kolekcja wiosna- lato 2013

Zdjęcie 1 z 10

fot. materiał prasowy

 

Odsłona kolekcji MOHITO na wiosnę-lato 2013, to niezależność i elegancja. Kolekcja z powodzeniem łączy klimaty retro z nowoczesnością, nie tylko w krojach ubrań ale kolorystyce i detalu. W palecie, obok delikatnych pasteli pojawiają się – nasycony róż, kobalt, koral, a także cytrynowe żółcienie.

Nowoczesność w interpretacji Mohito to proste w konstrukcji zestawy bieli i czerni przełamane akcentami czerwieni i intensywnego różu. Całość dopełniają wysmakowane dodatki i detale – metalowe blaszki, aplikacje, skórzane lamówki, pikowania, kontrastowe kołnierzyki.

Wiosenno-letniej kolekcji MOHITO towarzyszy kampania reklamowa ze zdjęciami Marcina Kempskiego. Wyprodukowana przez I LIKE PHOTO sesja odbyła się w słynącym z niezwykłej atmosfery Los Angeles, we wnętrzach willi projektu Johna Lautnera. Zdjęcia do lookbooka zrealizowane zostały w ekskluzywnej części Beverly Hills podkreślając kwintesencję MOHITO – nowoczesną elegancję.

[Not a valid template]

 

Kolekcja dostępna w salonach Mohito od stycznia 2013 roku.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Home / MOHITO kolekcja wiosna-lato 2013
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ