Saturday, June 15, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / MOHITO Simple Office Jesień 2015

MOHITO Simple Office Jesień 2015

Wraz z nadejściem nowego sezonu projektanci Mohito prezentują kobiecą interpretację businessowego lookcode’u.

Wraz z nadejściem nowego sezonu projektanci Mohito prezentują kobiecą interpretację businessowego lookcode’u. W ofercie linii Simple Office Klientki marki jak zwykle znajdą ubrania i dodatki, które z jednej strony podkreślają profesjonalizm i powagę zajmowanego stanowiska, a z drugiej pozwalają na wyeksponowanie własnego, unikalnego stylu.

MohitoSimpleOffice_11 (Copy)

fot. Marcin Hryniewicz

Propozycje wchodzące w skład linii Simple Office to przede wszystkim popularne fasony biurowe – marynarki, spodnie cygaretki, eleganckie bluzki i sukienki, zaprojektowane jednak w odniesieniu do najświeższych trendów. Spódnicom lekkości nadają asymetryczne cięcia, a wydłużony krój koszul nadaje im nowoczesnego, nieco nonszalanckiego charakteru. Na uwagę zasługują także garnitury – w tym sezonie obowiązkowo przewiązane w talii cienkim paskiem. Alternatywą dla nich coraz częściej staje się kombinezon. Zestawiony z elegancką marynarką i wysokimi szpilkami z powodzeniem sprawdzi się podczas każdego biznesowego spotkania. Stylizacje uzupełniają pojemne kuferki, duże kopertówki oraz niekrępujące ruchów torebeczki na ramię.

MohitoSimpleOffice_8 (Copy)

fot. Marcin Hryniewicz

Paleta kolorystyczna linii opiera się na ponadczasowym zestawieniu czerni, bieli i granatu, które doskonale dopełnia wyrazisty, prążkowany nadruk – obecny także na wybiegach u Anthony’ego Vacarello i Chanel. Motywem przewodnim kolekcji są złote detale w postaci złotego łańcucha, przewijające się w formie zdobień przy linii dekoltu, lampasów, wykończenia kieszeni, a nawet nadruku widocznego na apaszkach.

MohitoSimpleOffice_10 (Copy)

fot. Marcin Hryniewicz

Nową odsłonę linii Simple Office promuje lookbook autorstwa Marcina Hryniewicza, którego twarzą została Kamila Wawrzyniak z agencji Model Plus. Sesję wystylizowały Karolina Sołtan i Arleta Żak, a za makijaż i włosy odpowiadała Anna Stykała.

MohitoSimpleOffice_9 (Copy)

fot. Marcin Hryniewicz

Sesja zdjęciowa
Zdjęcia: Marcin Hryniewicz
Modelka: Kamila Wawrzyniak/Model Plus
Stylizacje: Karolina Sołtan, Arleta Żak/Mohito
Włosy i makijaż: Anna Stykała
Brand Manager/Art Directing: Robert Machałek

MohitoSimpleOffice_3 (Copy)

fot. Marcin Hryniewicz

(źródło:mp)
Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Kasia 26 sierpnia, 2015

    Kolory biały, czarny i granatowy zawsze były i nadal są obecne w większości kolekcji businessowego lookcode’u i chyba nigdy nie wyjdą z mody. Wśród marynarek, spodni sukienek spódnic czy bluzek „biurowych” nowością wartą zauważenia są kombinezony. Jak widać na jednym ze zdjęć nie wyglądają gorzej, a moim zdaniem z przedstawionych stylizacji to właśnie ta z kombinezonem wygląda najlepiej.

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ